Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Pepe ma rodzeństwo

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe ma rodzeństwo

Pepe zostanie starszym bratem!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
7,62 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 6,00 zł

Pepe dowiedział się, że będzie miał rodzeństwo i już nie może się doczekać. Niecierpliwie odlicza do dni do poznania nowego członka rodziny. Kto dołączy do Pepe, czy na świecie pojawi się siostrzyczka czy braciszek?

Pepe ma rodzeństwo to niezbędna pozycja w biblioteczce każdego małego czytelnika, który czeka na pojawienie się rodzeństwa. zabawna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy przypomną sobie, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Książeczka sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. 

Pepe ma rodzeństwo - książeczka do czytania dla dzieci od 3 roku życia

Na końcu książeczki czeka niespodzianka: słowniczek obrazkowy z pojęciami związanymi z opieką nad dzieckiem oraz pamiątkowy dyplom rodzeństwa do uzupełnienia danymi dzieci oraz miejsce na wklejenie wspólnego zdjęcia.  

Fabuła:

Brzuch mamy jest znacznie większy niż zwykle. Pepe dowiaduje się, że mieszka w nim jego rodzeństwo, pomaga w przygotowaniach i już nie może się doczekać na myśl o wszystkich rzeczach, które będą mogli razem robić. To takie niezwykłe uczucie, kiedy Pepe po raz pierwszy poczuł rączką dzidziusia w brzuszku mamy. To było prawie jak rozmowa!

Kiedy na świecie pojawia się dzidziuś jest dokładnie tak jak wyobrażał to sobie Pepe… Prawie, bo dzidziuś jest bardzo malutki, nie mówi i jeszcze nie może się bawić. To nic, na szczęście ma Pepe, który wszystko mu pokaże i opowie: gdzie będzie mieszkał i co będą razem robili. Pepe i dzidziuś kąpią się, wybierają ubrania, przytulają się do siebie. Jak dobrze jest mieć rodzeństwo!

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-77-4
  • Data wydania: maj 2021
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...