Wiek: 2-9 lat

Umiejętności:

Memory na 3 sposoby. Farma

Rozwija pamięć, spostrzegawczość i refleks dziecka

  • ISBN: 590-76-08646-92-8
  • Data wydania: luty 2020
24,31 zł

Memory na 3 sposoby. Farma to niezwykła gra dla dzieci, w której do wyboru są aż 3 warianty rozgrywek o rosnącym stopniu trudności, dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Każdy z wariantów odpowiada za rozwój innej kompetencji. Podczas gry dziecko udoskonali pamięć, spostrzegawczość i refleks. Dodatkowo gra posłuży przez cały okres rozwoju, dostarczając coraz więcej zabawy i umiejętności wraz z wprowadzaniem kolejnych wariantów.

Zachętą do gry dla najmłodszych są wesołe i pełne kolorów karty z ilustracjami zwierzaków, roślin, przedmiotów i scenek z życia codziennego na farmie, autorstwa Magdaleny Popovics. Najmłodsi dowiedzą się m.in. gdzie mieszkają pszczoły i jak wygląda strach na wróble.

W zestawie 20 dużych kart o wymiarach 11 x 11 cm wykonanych z grubej tektury, których wysoka jakość wytrzyma wiele fascynujących zabaw.

To świetna rozrywka dla całej rodziny, sprawdzi się do gry z rodzeństwem i rówieśnikami.

W serii:
Memory na 3 sposoby. Świat baśni
Memory na 3 sposoby. Zabawy podwórkowe
Memory na 3 sposoby, Co robimy?
Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć