Wiek: 2-5 lat

Umiejętności:

  • -25%
  • Top

Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne

Wiek: 2-5 lat

Umiejętności:

Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne

Ćwicz głoski, noski, buzię i język z Bazgrakami!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
12,29 zł

Gotowi na logopedyczne wyzwania? Rozwiązujcie fascynujące łamigłówki, gimnastykujcie język i dajcie się porwać zabawie!

Grajcie na akordeonie, zdobywajcie górskie szczyty, galopujcie na konikach, trenując przy tym prawidłowe oddychanie i śpiewajcie zwariowane melodie, strojąc szalone miny!

Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne to zestaw zabaw do poprawnej wymowy. W książeczce znajdują się zabawy artykulacyjne i różnorodne zadania do wykonania. Ćwiczenia uzupełnione są o wskazówki dla rodziców, które dostarczają niezbędnej wiedzy, na co warto zwrócić uwagę, by dziecko prawidłowo wykonało zadanie. 

Bogato ilustrowane łamigłówki z zabawnymi poleceniami to skuteczny sposób na stworzenie przyjemnych skojarzeń z ćwiczeniami logopedycznymi. Do książki dołączono również ponad 50 naklejek, które urozmaicą rozwiązywanie zadań.

Ćwiczenia logopedyczne idealnie sprawdzą się do zabawy w domu z młodszymi i trochę starszymi przedszkolakami. Mogą też stanowić uzupełnienie terapii logopedycznej, wspierając trening aparatu mowy, kształtując poprawne nawyki oddechowe oraz słuch fonematyczny.

Autorką zabaw jest dr Anna Zając, logopeda i językoznawca, która prowadzi na instagramie autorski profil @bubagada_o_logopedii i popularyzuje wiedzę o rozwoju mowy i terapii logopedycznej. Zaufało jej już ponad 80 tys. osób, w tym logopedów, terapeutów i rodziców.

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-97-7
  • Stron: 24
  • Zawartość: Książka , Naklejki
  • Autor: Anna Zając
  • Ilustrator: Areta Puchalska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...