Wiek: 5-7 lat

Umiejętności:

  • -30%
  • Top
-30%

Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Elementarz

Wiek: 5-7 lat

Umiejętności:

Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Elementarz

Nauka płynnego czytania metodą sylabową


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
18,95 zł
13,27 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,93 zł

Uczcie się czytać płynnie razem z Bazgrakami!

Kto spotka na swojej drodze Ptysia? Co lubią i co kupują Bazgraki? Jak nazywają się zwierzęta, które fotografuje Fryga? Rozwiązuj łamigłówki, rebusy i zadania, ucząc się płynnego czytania!

Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Elementarz to książka z ćwiczeniami opartymi na metodzie sylabowej, która daje szybkie i efektywne rezultaty w nauce płynnego czytania. 

Na każdej rozkładówce znajdują się duże ilustracje z dymkami dialogowymi oraz krótkie czytanki, które ułatwiają płynne czytanie ze zrozumieniem i skutecznie angażują uwagę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Urozmaicone czytanki, zagadki oraz rebusy pozwalają dzieciom czerpać radość z czytania. Materiał został podzielony na małe porcje wiedzy i ćwiczeń tak, aby dziecko mogło samodzielnie śledzić tekst i rozwiązywać zadania. Atrakcyjne, krótkie teksty motywują do wielokrotnego podejmowania prób czytania i szybkiego osiągania płynności w czytaniu. Do książki dołączono również kolorowe naklejki.

Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Elementarz

Autorką zabaw opublikowanych  elementarzu jest Zuzanna Osuchowska, pedagog, terapeuta zajęciowy i redaktor publikacji dla dzieci.  

Uzupełnieniem elementarza jest zeszyt ćwiczeń z naklejkami Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Ćwiczenia. Pierwsze kroki w nauce czytania metodą sylabową warto podjąć z zestawem elementarza i ćwiczeń (Bazgraki czytają sylabami).

W serii: 

  • ISBN: 978-83-68044-01-0
  • Data wydania: luty 2024
  • Stron: 48
  • Zawartość: książka, naklejki
  • Autor: Zuzanna Osuchowska
  • Ilustrator: Areta Puchalska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...