Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

  • -25%
  • Top
-25%

Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz

Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz

Pierwsze kroki w nauce czytania


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
18,95 zł
14,21 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 13,93 zł

Czytajcie sylabami razem z wesołymi Bazgrakami! 

Jaka jest ulubiona potrawa Ptysia? Jakie planety odwiedziły Bazgraki? Czy znasz nazwy egzotycznych zwierząt? Uczcie się czytania, zdobywając wiedzę o świecie i rozwiązując rebusy, labirynty i inne fascynujące zadania! 

Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz to bogato ilustrowana książka z ćwiczeniami dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Dzięki metodzie sylabowej przedszkolaki szybko uczą się odczytywać proste wyrazy, co znacznie przyspiesza naukę i motywuje do samodzielnego czytania.

W środku znajdują się atrakcyjne ilustracje ze scenkami dialogowymi, a także urozmaicone zagadki, zadania i rebusy, które angażują uwagę przedszkolaków i pozwalają czerpać radość z czytania pierwszych sylab i wyrazów.  Do zestawu dołączono również kolorowe naklejki.

Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz - seria dla dzieci Kapitan Nauka

Materiał został podzielony na małe porcje wiedzy i ćwiczeń, by przedszkolak szybko osiągał postępy w nauce, czytając najpierw sylaby, potem proste wyrazy złożone z sylab otwartych, takie jak mama, lala czy tata, a na końcu trudniejsze wyrazy złożone z sylab zamkniętych, by przejść do czytania pierwszych zdań.

Doskonałym uzupełnieniem elementarza jest zeszyt ćwiczeń z naklejkami Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Ćwiczenia. Więcej zabaw doskonalących umiejętność płynnego czytania znajduje się w elementarzu i ćwiczeniach Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe.

Autorką zabaw jest Zuzanna Osuchowska, pedagog, terapeuta zajęciowy i redaktor publikacji dla dzieci.  

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-99-1
  • Data wydania: luty 2024
  • Stron: 48
  • Zawartość: Książka , naklejki
  • Autor: Zuzanna Osuchowska
  • Ilustrator: Robert Jasiński
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...