Wiek: 3+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -50%
-50%

Lamy i alpaki. Memory

Wiek: 3+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Lamy i alpaki. Memory

Ćwicz pamięć z alpakami i lamami!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,37 zł
14,19 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24,43 zł

Memory Lamy i alpaki to gra dla przedszkolaków i młodszych uczniów, która łączy trening pamięci z atrakcyjną tematyką ulubionych zwierzątek najmłodszych. O tym, że lamy i alpaki są niezwykle przyjazne i towarzyskie nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na kafelki, na których zostały przedstawione jako ciekawe świata, radosne i uśmiechnięte. Wesołe zwierzątka występują m.in. w roli zmotywowanej sportsmenki, wielbicielki mody, baletnicy, a nawet niegroźnego pirata.

Lamy i alpaki. Memory dla dzieci od 3 roku życia
Memory to jedna z najprostszych i najbardziej rozwijających gier, która łączy trening pamięci z atrakcyjną tematyką. Dzieci są zaangażowanie w rozgrywki, które aktywują ich wyobraźnię oraz ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość. Jak grać? Wystarczy odnaleźć i dopasować kafelki przedstawiające te same pary zwierząt w różnych pozach. Memory stwarza wiele możliwości zabawy: opowiadajcie o przygodach bohaterów, odkryjcie czym różnią się alpaki od lam i przyjrzyjcie się szczegółom na obrazkach. Na każdym z nich kryje się coś wyjątkowego!

Lamy i alpaki - gra dla dzieci
 
Ilustracje Katarzyny Nowakowskiej wprowadzają dziecko w świat zwierzątek, angażują dzieci do zabawy, przykuwają wzrok i umożliwiają obserwację.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-60-2
  • Data wydania: lipiec 2021
  • Zawartość: 24 kafelki
  • Ilustrator: Katarzyna Nowakowska
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...