Wiek: 3+

Umiejętności:

  • -25%
-25%

Kolory. Domino

Wiek: 3+

Umiejętności:

Kolory. Domino

Nauka kolorów podczas wesołej zabawy!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,37 zł
21,28 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24,43 zł

Trenuj z dzieckiem rozpoznawanie kolorów! Jakiego koloru jest miś? Co jeszcze jest czerwone jak róża?

Domino Kolory to pierwsza gra logiczna dla przedszkolaków. Zadaniem najmłodszych jest dopasowywanie do siebie kafelków i ułożenie ich tak, aby jak najszybciej wykorzystać wszystkie elementy.

Kolory. Domino dla dzieci od 3 roku życia

Domino to aż dwa sposoby na zabawę: łączcie w pary takie same obiekty w identycznych kolorach np. brązowy miś – brązowy miś lub w trudniejszym wariancie: elementy w tych samych kolorach, ale o innych kształtach np. czarny kot – czarny nietoperz. Dzięki temu gracze koncentrują się wyłącznie na nauce i rozpoznawaniu kolorów. Podczas gry w Domino, dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również trenują spostrzeganie wzrokowe, koncentrację i motorykę małą oraz ćwiczą myślenie logiczne. Układanką można bawić się samodzielnie lub z innymi graczami: rodzicami, rówieśnikami lub rodzeństwem.

Domino. Kolory - gra logiczna dla dzieci

Kolorowe ilustracje Ewy Iwaniuk przyciągają wzrok maluszka i angażują go do wesołej zabawy. Wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość podczas wielu intensywnych rozgrywek.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-65-7
  • Data wydania: wrzesień 2021
  • Zawartość: 24 kafelki
  • Ilustrator: Ewa Iwaniuk
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...