Wiek: 6-9 lat

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Koncentracja 6-9 lat

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Koncentracja 6-9 lat

-20%

Trening umysłu przy wspólnej zabawie!

ISBN: 978-83-7788-637-3
Data wydania: październik 2015

Opis

Zagadki obrazkowe Koncentracja to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość, uczą selekcjonowania informacji i rozbudzają ciekawość świata, a dodatkowo stanowią świetną zabawę!

Kolorowa książeczka
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności
Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Koncentracja sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni.

O merytoryczną zawartość zagadek zadbała autorka, Magdalena Trepczyńska, która jest doświadczonym psychologiem prowadzącym warsztaty z koncentracji dla dzieci.

W serii:


 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Bardzo wciągające!

Mnóstwo zadań wymagających choć chwilowego skupienia, a jednocześnie – interesujących dla dziecka. Doskonałe już dla sześciolatków (zwłaszcza tych, z pierwszej klasy

- , 2017-01-11

Inne formy wydania

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi