Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Ortografia 6-9 lat. Zagadki obrazkowe

Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

Ortografia 6-9 lat. Zagadki obrazkowe

Zabawa i nauka poprawnej pisowni!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
25,62 zł
17,93 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 21,52 zł

Ortografia 6-9 lat. Zagadki obrazkowe to niezbędnik dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Ilustrowana książeczka pomoże zrozumieć i zapamiętać poprawną pisownię trudnych wyrazów oraz zasady ortograficzne w języku polskim.

90 zadań na kartach zaangażuje dzieci do ćwiczenia poprawnej pisowni i poznawania jej reguł bez wkuwania. Podczas zabawy utrwalą pisownię wyrazów z: u, ó, ż, rz, h oraz ch. Poziom wszystkich zadań został dopasowany do wieku. Dzięki poręcznemu formatowi, zagadki można zabrać ze sobą wszędzie: w podróż, do szkoły lub rozwiązywać je w domu. Dziecko samodzielnie może sprawdzić rozwiązania na odwrocie kart i porównać poprawność swoich odpowiedzi.

Jakie zadania czekają na dzieci? Rozwiązywanie rebusów, odgadywanie i dopasowywanie wyrazów, łączenie sylab czy uzupełnianie liter. Uczniowie dowiedzą się również czym jest frazeologizm i poznają rymowane regułki. 

gra_edukacyjna_ortografia_zagadki_obrazkowe_6_lat

Rozwiązywanie ortograficznych zagadek ćwiczenie reguł w praktyce to gwarancja zrozumienia zasad pisowni i szansa na podwyższenie ocen z języka polskiego.

*Produkt jest drugim wydaniem gry Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Ortografia 6-9 lat

W serii również:

  • ISBN: 978-83-67212-01-4
  • Data wydania: listopad 2020
  • Autor: Diana Tomaszewska
  • Ilustrator: Filip Depa
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...