Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka – pomysły Kapitana Nauki

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! To już ostatni moment, aby wybrać odpowiedni prezent i sprawić najmłodszym niespodziankę. Książki, puzzle, gry, memory, domino, pakiety ze ścieralnym flamastrem to propozycje mądrych i niedrogich upominków, które naszym zdaniem są najlepszym prezentem dla dzieci i zapewnią im wszechstronny rozwój.

Kapitan Nauka dobrze wie, jak wywołać uśmiech na twarzach dzieci i sprawić, aby gościł na nich nie tylko od święta. Wśród kolorowych, przyciągających wzrok ilustracji w naszych książeczkach kryją się bohaterowie, gotowi zapoznać dziecko z otaczającym światem. W grach i zestawach edukacyjnych pełno też zadań rozwijających koncentrację, spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. A za tym wszystkim kryje się jeszcze większa idea, bo Kapitan Nauka zadbał o odpowiednie proporcje w zawartości naszych produktów i umieścił w nich - tyle samo nauki, co zabawy! 

Gdzie jest Lama? To pytanie dla małych odkrywców, którzy są gotowi wytężyć wzrok i wyszukać lamy na 17 planszach w książce. Każda ze scenerii jest równie kolorowa i pełna szczegółów, co sprawia, że wcale nie tak łatwo odnaleźć kryjówki lam – bez koncentracji i spostrzegawczości się nie obędzie. Książka angażuje do zabawy całą rodzinę, jesteście ciekawi jak pójdą Wam poszukiwania wspólnymi siłami?

Gdzie jest lama? Książka dla dzieci

Jeśli Wasze dzieci mają przed sobą pierwszą wizytę u fryzjera, koniecznie zapoznajcie go z Pepe. To ciekawy świata bohater uniwersalnych historii, któremu nie brakuje odwagi do odkrywania nowych rzeczy. Książeczka Pepe idzie do fryzjera szczegółowo opisuje jego pierwszą wizytę w salonie fryzjerskim, odkrywając przed czytelnikami tajniki nieznanych sytuacji.

Pepe idzie do fryzjera- książeczka dla najmłodszych

O tym, że raźniej poznawać świat z Pepe, przekonuje także druga propozycja w serii: Pepe idzie do kina. Perypetie bohatera potwierdzają, że nawet zwykłe wydarzenia w oczach dziecka mogą być niezwykle ekscytujące! Na końcu książeczek czekają dodatkowe niespodzianki - dyplomy upamiętniające pierwszą wizytę u fryzjera i w kinie.

Pepe idzie do kina - kapitannauka
Każdy chciałby wiedzieć, jak potoczy się Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara, ale wszystko zależy od czytelnika! Książka w formie silent book, dzięki której dziecko ma możliwość całkowitego decydowania o elementach opowieści. W odczytaniu fabuły pomagają ilustracyjne dymki, dzięki którym przygoda może potoczyć się inaczej. Proces wymyślania każdej nowej historii rozwija umiejętność tworzenia logicznego ciągu zdarzeń i doskonalenia umiejętności opowiadania. To książka idealna dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych, w końcu kto nie chciałby przeżyć kosmicznej przygody w towarzystwie detektywa Heweliusza?

Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara - Kapitan Nauka

Z tą parą uroczych bliźniaków nie sposób się nudzić. Mela i Kostek udowadniają, że nawet niezwykły dzień może przekształcić się w niesamowitą przygodę, której przebieg zależy od decyzji małego czytelnika! Silent book z pięknymi ilustracjami z życia rodzeństwa zainspiruje dziecko do tworzenia własnej wersji zdarzeń, głośnego opowiadania i ćwiczenia umiejętności logicznego myślenia. Dzieci mają pełną dowolność, mogą stworzyć opowieść o czym tylko chcą. Każda nowa przygoda rozwija wyobraźnię i kompetencje językowe, a bliźniaki już nie mogą się doczekać, aż dołączy do nich nowy kompan codziennych przygód.

Mela i Kostek - Kapitan Nauka

Zapewniamy, że intrygujący tytuł: Cytrynowa bateria i inne eksperymenty, to tylko wstęp do ekscytującej przygody dla młodych odkrywców. Dokładne opisy widowiskowych, a jednocześnie w pełni bezpiecznych doświadczeń zostały opracowane do wykonania w domu pod okiem rodziców lub nauczycieli w szkole. Teraz dzieci znajdą odpowiedź na każde nurtujące je pytanie i będą mogły aktywnie zdobywać wiedzę w niebanalny sposób. Jak założyć miniszklarnię, jak sprawić, że cytryna będzie źródłem prądu oraz jakie tajemnice skrywają gwiazdy na niebie? Na szczęście dla małych naukowców – w naszej książce jest tyle samo pytań, co odpowiedzi.

Cytrynowa bateria i inne eksperymenty - Kapitan Nauka

Witaj, ptaszku!i Witaj, motylku! to starannie wykonane książeczki dbające o prawidłowy rozwój sensoryczny maluszków. Wzruszające historie przedstawiają fascynujący świat natury i ukazują piękno przyrody na ilustracjach obrazujących otaczający nas świata i pobudzających wyobraźnię maluszków. Na każdej stronie czekają niespodzianki – dziuple, okienka, elementy o różnych kształtach, których dziecko może dotknąć i poznać zachwycający świat natury! Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują wysoką jakość wykonania i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy.

Książki do zabaw sensorycznych - Kapitan Nauka

W zestawie zagadek edukacyjnych Sokole oko znalazły się zadania rozwijające umiejętność logicznego myślenia i spostrzegawczości u dziecka. Połączenie wielu rodzajów zabaw umieszczonych na dwustronnych, zmazywalnych kartach wielokrotnego użytku zagwarantuje niekończącą się rozrywkę, którą w każdej chwili można rozpocząć od nowa. Polecenia ułożone są w sposób różnorodny, aby nie znudzić się małemu odkrywcy i połączyć zabawę z nauką, rozwijając przy tym umiejętność logicznego myślenia.

Sokole oko - pakiet edukacyjny dla uczniów od 6 do 9 lat

Każde dziecko chciałoby wziąć udział w kreatywnym treningu uwagi, szczególnie jeśli efekty miałyby przełożyć się na wyniki w nauce! W zestawie edukacyjnym Koncentracja ukryliśmy to co najlepsze: pakiet krzyżówek, wykreślanek i wielu innych angażujących łamigłówek rozwijających możliwości percepcyjne dziecka. Zdradzimy Wam, że tu także skorzystaliśmy ze znajomości tajemnicy niekończącej się zabawy - ścieralne karty umożliwiają wielokrotne wypełnianie za pomocą dołączonego flamastra. Oprócz tytułowej koncentracji, dzięki rozwiązywaniu zadań dziecko zyska również swobodę w pisaniu, czytaniu i liczeniu.

Koncentracja - pakiet dla dzieci od 6 do 9 lat
Jeśli poszukujesz pierwszych puzzli dla dziecka, to służymy pomocą! Układanki malucha Dżungla i Na łące to proste puzzle, dzięki którym dziecko nauczy się rozpoznawać i dopasowywać kształty. Ćwiczenie koordynacji oko-ręka oraz pierwsze zetknięcie maluszka z egzotycznymi zwierzętami oraz roślinami i zwierzętami żyjącymi na łące, to wszystko czeka na dwu- i trzyelementowych puzzlach. Gotowe dzieło nie tyko będzie dumą dla malucha, ale również powodem do uśmiechu!

Układanki malucha - puzzle dwuelementowe dla dzieci

Śmiechu i radości nie zabraknie także podczas zabawy z Domino! Dostrzeganie powiązań między obrazkami i łączenie ich ze sobą, to wyzwanie, które z przyjemnością podejmie każdy ciekawy świata maluch. Przyglądając się uważnie kolorowym ilustracjom dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, a z każdą nową grą poprawia umiejętność logicznego myślenia. Domino Alfabet i wzbudzą zainteresowanie literkami i cyferkami, a także będzie jest idealnym wstępem do nauki języka polskiego i matematyki. Dzięki Domino Zabawki, Domino Liczby i Domino Zwierzęta dziecko może bawić się i uczyć wśród postaci znanych mu ze swojego otoczenia.

Domino - prezent na Dzień Dziecka

Zabawa w mieszkańcami podwodnych głębin, a może z bohaterami prehistorycznych opowieści? Z Kapitanem Nauką wszystko jest możliwe! W obie te scenerie błyskawicznie przeniosą maluchów Memory Ocean i Memory Dinozaury. Jedna z najprostszych i najbardziej lubianych gier, w której dziecko może bawić się samodzielnie lub wspólnie z rówieśnikami i rodziną, ćwicząc przy tym cierpliwość i umiejętność komunikacji w grupie. Z takim treningiem umysłu, dziecko szybko zostanie mistrzem spostrzegawczości i wyćwiczy swój refleks do perfekcji!

Memory Dinozaury i Memory Ocean
Wyobraźnia dziecka nie zna granic, dlatego tak bardzo dbamy o to, aby nieustannie pobudzać ją i inspirować. Puzzle obserwacyjne to wieloetapowa zabawa oparta na poszukiwaniu i układaniu elementów, opowiadaniu sytuacji na ilustracjach i dostrzeganiu szczegółów na ramce. Układanie 54 puzzli pełnych szczegółów, ćwiczy również małą motorykę i sprawność palców. Do każdego zestawu został dołączony plakat, który może zostać ozdobą dziecięcego pokoju i przenieść do scenerii W domu, Na wsi lub do rzeczywistości, w której główną rolę odgrywają Pojazdy, Zwierzęta leśne lub Rycerze.

Puzzle obserwacyjne - Kapitan Nauka

Gra Loteryjka Kosmos to gwarancja niekończącej się kosmicznej zabawy! Do dyspozycji graczy są kolorowe plansze z żetonami, które trzeba dopasować do fascynujących ilustracji przedstawiających kosmos. Poziom trudności gry można zwiększać wraz ze wzrostem umiejętności dziecka, a dostępne cztery warianty są zależne od zaangażowania. Każda rozgrywka to nowa przygoda pełna ćwiczeń refleksu, spostrzegawczości i koordynacji wzrokowo – ruchowej, jednocześnie zwiększająca wiedzę dziecka o wszechświecie.

Kosmos - gra dla dzieci

Skorzystaj z promocji -20% na całą ofertę w sklepie Kapitan Nauka, aby podarować swojemu dziecku mądry upominek na Dzień Dziecka! Promocja trwa do 31.05.2019 i nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...