Wiek: 6-9 lat

Koncentracja - zestaw edukacyjny

NOWOŚĆ

Kreatywny trening uwagi!

ISBN: 590-76-08646-52-2
Data wydania: kwiecień 2019
Autor: Magdalena Przedniczek, Joanna Zagrajek
Ilustrator: Sara Olszewska

Opis:

Zestaw edukacyjny, dzięki któremu dziecko rozwinie swoje możliwości! To prawdziwy trening pamięci i koncentracji, którego efekty przełożą się na wyniki w nauce!

Pakiet zadań z kolorowymi ilustracjami przyciągnie wzrok najmłodszych i zaangażuje do wykonywania różnorodnych zadań: krzyżówek, wykreślanek, poszukiwania szczegółów i innych łamigłówek rozwijających możliwości percepcyjne. Suchościeralne karty pozwolą wielokrotnie powtarzać zabawę od nowa.

Zestaw zabaw ułatwi dziecku efektywną naukę i wyeliminuje trudności wczesnoszkolne, zapewniając swobodę w czytaniu, pisaniu i liczeniu!

W pakiecie znajduje się książka z zadaniami, suchościeralny flamaster i 30 dwustronnych kart do wielokrotnego wypełniania.

Filmy:

Obejrzyj recenzję Anny Jankowskiej - pedagoga i autorki bloga TYLKO DLA MAM

Zajrzyj do środka pudełka!

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

polecam

Koncentracja jest Świetna. Połączenie zabawy z nauką. Duży plus za karty z możliwością wielokrotnego wypełniania. Idealna dla dziecka w wieku przedszkolnym . Polecam !

- , 2019-05-28

Koncentracja

Świetny zestaw edukacyjny dla dzieci, dzięki któremu mogą one odbyć kreatywny trening koncentracji!
Zadania są skonstruowane idealnie, nie są ani za trudne ani za łatwe- dziecko nie zniechęca się, bo jednocześnie świetnie się bawi. Dzięki temu, że kart można używać wielokrotnie, zestaw ten może służyć nie tylko jednemu dziecku :) W zestawie oprócz dwustronnych kart z zadaniami znajduje się także książka i flamaster suchościeralny. Sześciolatka nie mogła oderwać się od kart z zadaniami, a młodszy brat próbował jej dzielnie pomagać, np. wyszukując dwa takie same obrazki.
Na prawdę warto sprezentować ten zestaw dzieciom- szczerze polecam :)

- , 2019-05-16
Podziel się ze znajomymi