Wiek: 6-9 lat

Koncentracja

Koncentracja - zestaw edukacyjny

NOWOŚĆ
-20%

Kreatywny trening uwagi!

ISBN: 590-76-08646-52-2
Data wydania: kwiecień 2019
Autor: Magdalena Przedniczek, Joanna Zagrajek
Ilustrator: Sara Olszewska

Opis:

Zestaw edukacyjny, dzięki któremu dziecko rozwinie swoje możliwości! To prawdziwy trening pamięci i koncentracji, którego efekty przełożą się na wyniki w nauce!

Pakiet zadań z kolorowymi ilustracjami przyciągnie wzrok najmłodszych i zaangażuje do wykonywania różnorodnych zadań: krzyżówek, wykreślanek, poszukiwania szczegółów i innych łamigłówek rozwijających możliwości percepcyjne. Suchościeralne karty pozwolą wielokrotnie powtarzać zabawę od nowa.

Zestaw zabaw ułatwi dziecku efektywną naukę i wyeliminuje trudności wczesnoszkolne, zapewniając swobodę w czytaniu, pisaniu i liczeniu!

W pakiecie znajduje się książka z zadaniami, suchościeralny flamaster i 30 dwustronnych kart do wielokrotnego wypełniania.

Recenzja eksperta


Obejrzyj recenzję Anny Jankowskiej - pedagoga i autorki bloga TYLKO DLA MAM

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Koncentracja

Świetny zestaw edukacyjny dla dzieci, dzięki któremu mogą one odbyć kreatywny trening koncentracji!
Zadania są skonstruowane idealnie, nie są ani za trudne ani za łatwe- dziecko nie zniechęca się, bo jednocześnie świetnie się bawi. Dzięki temu, że kart można używać wielokrotnie, zestaw ten może służyć nie tylko jednemu dziecku :) W zestawie oprócz dwustronnych kart z zadaniami znajduje się także książka i flamaster suchościeralny. Sześciolatka nie mogła oderwać się od kart z zadaniami, a młodszy brat próbował jej dzielnie pomagać, np. wyszukując dwa takie same obrazki.
Na prawdę warto sprezentować ten zestaw dzieciom- szczerze polecam :)

- , 2019-05-16

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi