Wiek: 1+

Witaj, motylku!

NOWOŚĆ

Oglądaj, zaglądaj, spoglądaj, obserwuj!

ISBN: 978-83-66237-11-7
Data wydania: kwiecień 2019
Autor: Gabriele Clima
Ilustrator: Agnese Baruzzi

Opis:

Witaj, motylku! to książeczka, która wspiera prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka. Nowa propozycja od autora bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”!

Przyroda opowiada piękne, małe i duże historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Zobacz film i zakradnij się do świata natury z książeczki!

Opowieść o gąsieniczce, która rodzi się z jajka maleńkiego niczym główka od szpilki, odsłoni przed małym czytelnikiem piękno oczekiwania i cud przemiany. Kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje pobudzą wyobraźnię najmłodszych i zobrazują elementy otaczającej nas przyrody.
Razem z dzieckiem zajrzyj do środka i odkrywaj niespodzianki, które czekają na każdej stronie! Wystarczy dotknąć, spojrzeć przez okienka, dziuple i poznać zachwycający świat natury.

Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują wysoką jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy.
„Witaj motylku!” pochodzi z nowej serii książek Kapitana Nauki „Dotknij natury”.

Filmy:

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Migle

Książki zapewniają najmłodszym dzieciom prawidłowy rozwój sensoryczny, tak więc polecam je w pierwszej kolejności do czytania
rodzicom niemowlaków i małych dzieci. Książki to typowe kartonówki. Zaokrąglone rogi nie stwarzają żadnego zagrożenia w obcowaniu maluszka z literaturą. Dziecko w pierwszym etapie czytelnictwa uwielbia odwracać strony. WERTOWANIE STRON, WŁAŚNIE TA CZYNNOŚĆ POCHŁONĘŁA MOJEGO NIESPEŁNA 11- MIESIĘCZNEGO NIEMOWLAKA BEZ RESZTY. Stron na których są różne kształty mniejszych i większych otworków, wyżłobień i barwnych krajobrazów.

Najmłodsze dzieci dowiedzą się co musi się wydarzyć byśmy mogli podziwiać te delikatne różnobarwne motylki w czasie wycieczek poza miasto na leśne polanki i bezkresne łąki, gdzie motylki wesoło latają nam nad głowami. A tak przy okazji, wiecie,że motyl to zwiastun początku lata? Niestety jeszcze nie widziałam ani jednego i nie ma co się dziwić, dopiero połowa maja, a u nas przeplatanka pogodowa, deszcz, słonko i zimny wiatr.
W czasie czytania książeczki przez mamę, dziecko zagląda przez wszystkie otworki, w niektóre z nich wejdzie cała rączka, a niekiedy i paluszek jest za duży. ROZKŁADÓWKI TO NIE TYLKO ILUSTRACJE , SĄ TEZ WYŻŁOBIENIA, LISTKÓW, KÓŁ KÓŁECZEK kwiatków i figur o nieregularnych kształtach. Książki wzbogacone w elementy do zabaw sensorycznych maja w naszym domku specjalna półeczkę, półeczkę do której dosięgają mali mieszkańcy.

- , 2019-05-13

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi