Wiek: 3-6 lat

Kapitan Nauka. Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków

NOWOŚĆ

Opowiadaj ciekawe historie na podstawie przepięknych ilustracji!

ISBN: 978-83-66237-14-8
Data wydania: kwiecień 2019
Stron: 24

Opis:

Wymyśl historię o łazienkowym stworze. Zdradź nam, czego chcą kosmici, którzy odwiedzili dzieci. Opowiedz, o czym w swych snach marzą dzieci!

Oglądaj przepięknie ilustrowaną książkę obrazkową i opowiadaj własne historie. Podążaj za wskazówkami i stwórz opowieść, jakiej jeszcze nie było! Spędź jeden dzień z Melą i Kostkiem i przekonaj się, dokąd prowadzą marzenia, gdy tylko puści się wodze fantazji.

To idealna książka zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na pewno także niejeden dorosły znajdzie wiele radości w tworzeniu własnej historii.

Mela i Kostek to sympatyczne bliźniaki. Chociaż tak bardzo podobni, to jednak niesamowicie różni. Mają różne pasje, zainteresowania i temperament, ale łączy ich niezwykle bogata wyobraźnia. Dzięki niej ich światy czasem się przenikają, a efekty wspólnej zabawy bywają zaskakująco twórcze.

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków z serii Kapitan Nauka to przepiękna książka, pomyślana jako silent book. Na każdej rozkładówce jest jedna scena z dnia, a także polecenia aktywizujące i pomagające w opowiadaniu historii. To nie tylko literackie wyzwanie, ale także wspaniała zabawa rozwijająca wyobraźnię, logiczne myślenie, kompetencje językowe, spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność tworzenia historii.

Katarzyna Stoparczyk o książce:

Może masz ochotę na to, żeby stać się niewidzialnym i przeniknąć ścianę mieszkania? Otwieram książkę, którą właśnie trzymasz w dłoni i… już tu jestem! Wskakuj razem ze mną. Jeśli nie masz nic przeciwko, to zabierzemy ze sobą kosmitów. Jednym z nich jest autorka tej opowieści. Bo talent do rysowania także może być kosmiczny, prawda? Mela i Kostek, urocze bliźniaki, niecierpliwie przebierają nogami i już na Ciebie czekają!

Obejrzyj recenzję Anny Jankowskiej - pedagoga i autorki bloga TYLKO DLA MAM

Patroni

 

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi