Wiek: 1+

Witaj, ptaszku!

NOWOŚĆ

Fascynujący świat przyrody w bogato ilustrowanej książeczce sensorycznej

ISBN: 978-83-66237-12-4
Data wydania: kwiecień 2019
Stron: 24
Autor: Gabriele Clima
Ilustrator: Agnese Baruzzi

Opis:

Witaj, ptaszku to pięknie zilustrowana książeczka, która wspiera prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka. Nowa propozycja autora bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”! Przyroda opowiada piękne, małe i duże historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Zobacz film i przenieś się do świata natury z książeczki!

To opowieść o niedawno urodzonych rudzikach, które rosną i poznają las. Kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje pobudzą wyobraźnię najmłodszych i zobrazują elementy otaczającej nas przyrody.
Razem z dzieckiem zajrzyj do środka i odkrywaj niespodzianki, które czekają na każdej stronie! Wystarczy dotknąć, spojrzeć przez okienka, dziuple i poznać zachwycający świat natury.

Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują wysoką jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy.

„Witaj ptaszku!” pochodzi z nowej serii książek Kapitana Nauki „Dotknij natury”.

Filmy:

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Migle

Maluszek już na samym początku zajrzy, za pomocą paluszków w gniazdko z jajeczkami. Następnie poszuka w gęstych koronach drzew ukrytych ptasich dzieci. Prześledzi palcem wskazującym podkop krecika. Gdy w książce pojawi się zima, przez wielkie okienko wskoczy w śnieżnobiałe zaspy śniegu. Po zimie, ciekawy ptasiego świata czytelnik, przyjrzy się z bliska, dorosłym dzieciom Rudzików. Paluszek sam wskoczy w ptasie oko i zbada rdzawy śliniak, który pojawia się dopiero u dorosłych osobników.
WITAJ PTASZKU- to historia, na faktach, która dzieje się co roku w polskich gniazdach. Ptasia rodzinka rudzików wspólnie wychowuje swoje dzieci. Rodzice uczą potomstwo: ukrywać się w koronach drzew, pokazują gdzie szukać najsmaczniejszych kąsków, a także jak skutecznie odstraszać intruzów. Odpowiedzialni ptasi rodzice nauczą wszystkiego, co każdy przyzwoity ptaszek powinien umieć, by przetrwać i kiedyś sam założyć rodzinę.

- , 2019-05-13

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi