• -50%
-50%
Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie
  • Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie
Wiek: 4+

Umiejętności:

Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie

Zabawa wśród dzikich zwierząt!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
26,75 zł
13,37 zł
Puzzle obserwacyjne Zwierzęta dzikie świetnie sprawdzą się do edukacji i zabawy dla przedszkolaków i młodszych uczniów od 4 roku życia. Kreatywna rozrywka z wykorzystaniem puzzli rozwinie wyobraźnię, orientację przestrzenną i pozwoli najmłodszym poćwiczyć motorykę małą.
Wesołe zwierzątka rozbudzą w dziecku ciekawość i zachęcą do układania kolorowej ilustracji autorstwa Anastasii Moshiny. Wyszukiwanie i układanie puzzli, wskazywanie elementów z ramki na głównym obrazku i opowiadanie historii o bohaterach to kreatywne zajęcie na długie godziny zabaw!
Wystarczy rozejrzeć się dookoła i dostrzec, ile ciekawych zajęć mają dzikie zwierzęta. Które z nich opala się na słońcu? Kto nosi elegancki melonik, a kto nurkuje dla ochłody?
W pudełku 54 elementy z wysokiej jakości materiałów oraz plakat XXL ze zwierzęcymi bohaterami do dekoracji dziecięcego pokoju.
Seria Puzzli obserwacyjnych Kapitana Nauki otrzymała wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2018 w kategorii "Puzzle i układanki".

 

  • ISBN: 590-76-08646-66-9
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Ilustrator: Anastasiia Moshina
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć