Wiek: 8+

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym

Kieszonkowiec geograficzny Obieżyświat (8+)

Edukacyjna gra karciana dla miłośników geografii!

ISBN: 978-83-6588-411-4
Data wydania: marzec 2018

Jaka budowla jest symbolem Brazylii? Na cześć którego słynnego Polaka nazwano najwyższy szczyt Australii? Jak nazywa się wysunięty najbardziej na południe punkt Ameryki Południowej?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w Kieszonkowcu geograficznym Obieżyświat. Podczas fascynującej rozgrywki odwiedzisz wszystkie kontynenty, przepłyniesz Amazonkę, wejdziesz na Mount Everest i przespacerujesz się wzdłuż Muru Chińskiego. Zobacz, jak grać w Kieszonkowce!

             

6 zróżnicowanych wariantów rozgrywki sprawi, że na pewno nie będziesz się nudzić! Zagraj w Kolekcjonera, Snapa, Pudło, Klapka, Dokładkę albo Wyścigi i poznaj rekordy świata: najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki i największe jeziora. Odwiedź znane miasta i dowiedz się, z czego słyną!

 

Gra karciana idealnie sprawdzi się zarówno na lekcjach, jak i podczas spotkań w gronie koleżanek i kolegów. Zabłyśnij w towarzystwie i zaimponuj wiedzą znajomym!

 

Wygodny, poręczny format sprawia, że gra bez problemu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni. Oryginalne ilustracje wykonała Roksana Robok.

 

W edukacyjnej serii Kieszonkowce znajdują się gry, zagadki logiczne i quizy karciane do nauki matematyki, geografii i języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

Patronat

              

Rozgrywka

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Obieżyświat - Kieszonkowiec geograficzny

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją Obieżyświat - Kieszonkowiec geograficzny na blogu Zabawy z Archimedesem - https://www.zabawyzarchimedesem.pl/gry/obiezyswiat/

- , 2018-04-10
Podziel się ze znajomymi