Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Baw się i ucz! Angielski dla ucznia

Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

Baw się i ucz! Angielski dla ucznia

I speak English!

Rozwiązuj zagadki, graj i mów po angielsku


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
52,29 zł
36,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 54,90 zł

Angielski dla ucznia (6–9 lat) to zestaw pomysłowych i rozwijających zabaw dla młodszych uczniów do szybkiej i efektywnej nauki ponad 100 słów, wyrażeń i zdań. Dzieci zapamiętają angielskie słownictwo dzięki skojarzeniom z kolorowymi obrazkami oraz utrwalą poznane słówka poprzez zagadki, gry, układanki kreatywne i naklejki. 

W pakiecie znajdują się zagadki obrazkowe, książeczka-harmonijka Monster’s Adventures, materiały do wycięcia w formie gry i układanki kreatywnej oraz naklejki.

Angielski dla ucznia (6–9 lat) - zestaw pomysłowych i rozwijających zabaw

Zagadki obrazkowe zapewniają aktywną naukę słownictwa związanego z zainteresowaniami dziecka. Łączenie rysunków z podpisami, wyszukiwanie niepasujących elementów czy łączenie przeciwieństw rozwija umiejętność rozumienia poleceń, wprowadza do nauki czytania oraz kształtuje umiejętność myślenia logicznego. Na odwrocie karty znajdują się polskie tłumaczenia poleceń wraz z odpowiedziami.

Książeczka-harmonijka Monsters adventures łączy zabawną historyjkę obrazkową z zagadkami logicznymi, oswajając dziecko ze słownictwem związanym z codziennymi czynnościami i  podróżowaniem. 

Materiały do wycięcia w formie gry oraz układanki kreatywnej ułatwiają zapamiętanie słówek związanych z częściami ciała i ubraniami, a także trenują pamięć i koncentrację. Do zestawu dołączone są również naklejki z 48 angielskimi słówkami i obrazkami. 

Angielski dla ucznia (6–9 lat) to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą oswajać dziecko z językiem obcym podczas codziennych zajęć oraz dla nauczycieli prowadzących zajęcia w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Różnorodne materiały świetnie sprawdzą się podczas nauki indywidualnej, w parach lub w gronie kilkorga dzieci.

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-50-2
  • Data wydania: październik 2023
  • Stron: 118
  • Zawartość: zagadki obrazkowe (96 str.) + książeczka-harmonijka (12 str.) + materiały do wycięcia (10 str.) + naklejki
  • Ilustrator: Monika Domaradzka, Filip Depa
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...