Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję

Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję

Graj i ćwicz podchwytliwe słówka!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
38,96 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 41,93 zł

Ortografia bezbłędnie to zestaw zabaw, które ułatwią dziecku zrozumienie zasad pisowni języka polskiego. Wykorzystajcie karty obrazkowe do aktywnych gier i zabaw, a szybko poznacie i zapamiętacie najważniejsze reguły ortograficzne. Dodatkową inspiracją będą pomysły zebrane w poradniku, dzięki którym można dostosować metody nauki do preferencji dziecka oraz dyktanda i ćwiczenia do utrwalania poznanych zasad w praktyce.

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję (6-9 lat)
Pakiet 220 kart jest podzielony na cztery talie, w każdej z nich znajduje się 50 kart ze słówkami i 5 specjalnych, z podsumowaniem wybranych zasad pisowni. Zestaw szczególnie przyda się uczniom szkół podstawowych w klasach 1-3, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem polskim.

Zdaniem Eksperta:

Zabawa z kartami, możliwość przekładania, manipulowania i odwracania (celem samokontroli), to idealne rozwiązanie do doskonalenia umiejętności poprawnego ortograficznie zapisu. - Joanna Krzemińska – nauczycielka języka polskiego, terapeutka z zakresu terapii pedagogicznej, autorka strony ZakreconyBelfer.pl

  • ISBN: 590-36-99821-37-4
  • Data wydania: maj 2021
  • Zawartość: 220 kart, poradnik, instrukcja
  • Autor: Bożena Dybowska
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...