Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

  • -20%

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję

Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję

Graj i ćwicz podchwytliwe słówka!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł

Ortografia bezbłędnie to zestaw zabaw, które ułatwią dziecku zrozumienie zasad pisowni języka polskiego. Wykorzystajcie karty obrazkowe do aktywnych gier i zabaw, a szybko poznacie i zapamiętacie najważniejsze reguły ortograficzne. Dodatkową inspiracją będą pomysły zebrane w poradniku, dzięki którym można dostosować metody nauki do preferencji dziecka oraz dyktanda i ćwiczenia do utrwalania poznanych zasad w praktyce.

Ortografia bezbłędnie. Bawię się i poznaję (6-9 lat)
Pakiet 220 kart jest podzielony na cztery talie, w każdej z nich znajduje się 50 kart ze słówkami i 5 specjalnych, z podsumowaniem wybranych zasad pisowni. Zestaw szczególnie przyda się uczniom szkół podstawowych w klasach 1-3, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem polskim.

Zdaniem Eksperta:

Zabawa z kartami, możliwość przekładania, manipulowania i odwracania (celem samokontroli), to idealne rozwiązanie do doskonalenia umiejętności poprawnego ortograficznie zapisu. - Joanna Krzemińska – nauczycielka języka polskiego, terapeutka z zakresu terapii pedagogicznej, autorka strony ZakreconyBelfer.pl

  • ISBN: 590-36-99821-37-4
  • Data wydania: maj 2021
  • Zawartość: 220 kart, poradnik, instrukcja
  • Autor: Bożena Dybowska
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...