Wiek: 5+

Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki (plansza + 80 kart + 24 żetony + instrukcja)

Wciągająca gra rodzinna dla dzieci już od 5. roku życia, młodzieży i dorosłych!

ISBN: 590-76-0864-629-4
Data wydania: luty 2018
Ilustrator: Magdalena Popovics

Opis

Gra edukacyjna „Zwierzaki bystrzaki” to wyjątkowa propozycja rozrywki dla całej rodziny. Wyrusz do lasu tropikalnego na poszukiwania egzotycznych zwierząt i ćwicz spostrzegawczość. Przyda się koci refleks i bystre oko! Zobacz, jak grać - obejrzyj film!

W bajecznie kolorowym pudełku znajdziesz planszę, 80 kart i 24 żetony. Instrukcja proponuje aż 11 różnorodnych wariantów rozgrywki z wykorzystaniem części lub wszystkich elementów, które można dostosować do wieku i upodobań graczy.

Kapitalne ilustracje Magdaleny Popovics przeniosą do tropikalnego lasu i małych, i dużych, a trwałe żetony wykonane z grubej tektury przetrwają niejedną rozgrywkę.

Podejmijcie wyzwanie i sprawdźcie, komu nie umknie żaden szczegół!

W serii również:
Gra edukacyjna Gotowanie
Gra edukacyjna Polska
Gra edukacyjna Zakupy
Gra edukacyjna Zegar

Patroni

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Gra, która się nie nudzi

Tak, to gra, która się nie nudzi! Żywe, piękne kolory, pełno ukrytych zwierzaków i ciekawe propozycje rozgrywek. Moje dzieciaki uwielbiają.

- , 2018-11-15

trening umysłu

Rewelacyjna gra edukacyjna, w której liczy się szybkość, bystre oko i pamięć.Dzieci lubia rywalizację i ta gra to świetny pomysł na zabawę dla nich.

- , 2018-04-18

Zwierzaki Bystrzaki

Ta gra to prawdziwy trening dla dziecka, dzięki niej będzie bardziej spostrzegawcze, kolorowe obrazki chętnie przykuwają uwagę, świetna grafika zaprasza do zabawy nie tylko małe dzieci.
Gry edukacyjne od Kapitana Nauki to świetna propozycja nauki przez zabawę.

- , 2018-04-02
Podziel się ze znajomymi