test

Prezenty na Mikołajki i pod choinkę dla dzieci do 2 lat

Szukasz pomysłów na prezent dla najmłodszych dzieci na Mikołajki i Święta? Sprawdź nasze propozycje prezentów dla niemowlaka, roczniaka i dwulatka!

1. Karty i książeczki kontrastowe dla niemowląt

2. Karty obrazkowe dla dzieci od 1 roku życia

3. Książeczki dla roczniaka - 100 pierwszych słówek

4. Książeczki sensoryczne dla dzieci

5. Układanki malucha - pierwsze puzzle dla dzieci

6. Loteryjka - pierwsza gra dla dwulatka

1. Karty i książeczki kontrastowe dla niemowląt

Na samym początku postawcie na sprawdzone zestawy z czarno-białymi kontrastowymi ilustracjami jak A kuku! Świat zwierząt, gdzie zobaczą zwierzątka domowe lub takie, które można zaobserwować na spacerze m.in. kota, psa czy ślimaka oraz A kuku! Świat malucha z grafikami przedmiotów znanych z życia codziennego. Karty i książeczki kontrastowe stymulują wzrok malucha i pomagają w rozwoju słuchu, wzroku i mowy już od pierwszych dni życia, świetnie sprawdzą się we wspólnej zabawie i pomogą budować więź z maluszkiem.

Świąteczne prezenty dla maluchów do 2. roku życia
A kuku! Świat malucha. Karty kontrastowe

Najlepsze prezenty dla dzieci w wieku 0-2 lata
A kuku! Świat zwierząt. Karty kontrastowe

2. Karty obrazkowe dla dzieci od 1 roku życia 

Wczesny rozwój umysłowy dzieci wspomagają również kolorowe karty obrazkowe ze zdjęciami i grafikami dostosowane do wieku najmłodszych oraz dołączone w zestawach poradniki dla rodziców z pomysłami na zabawy i gry. Dzieci poznają słówka z kategorii Emocje, Pierwsze słowa, W morzu, W lesie. Będą miały również okazję na pierwsze zetknięcie z językiem obcym i poznanie nazw Kolorów oraz Warzyw i owoców po angielsku.

Karty obrazkowe dla maluchów - prezent świąteczny
Karty obrazkowe

3. Książeczki dla roczniaka

Biblioteczkę malucha warto tworzyć już na początkowym etapie rozwoju. Jako pierwsze propozycje polecamy książeczki z serii 100 pierwszych słówek, które zapoznają dziecko z niezbędnymi słówkami z danych tematów, jak Mój dzień - opisujące codzienność, Na spacerze jako przewodnik po najbliższym otoczeniu dziecka czy słówka z tematu Moje ciało, które ułatwią naukę słówek opisujących części ciała, narządów oraz zmysłów podczas zabawy i wspólnego czytania. Ilość książeczek w serii pozwala na stworzenie całego pakietu najpotrzebniejszych słówek.

Seria 100 pierwszych słówek - nauka słówek dla dzieci
100 pierwszych słówek 

Nauka słownictwa dla dzieci - 100 pierwszych słówek

4. Książeczki sensoryczne dla dzieci 

Ulubione lektury maluchów to również książeczki z serii Dotknij natury, które pozwolą odkryć fascynujące życie zwierzątek m.in. Witaj, ptaszku! – o niedawno wyklutych rudzikach, które uczą się wielu nowych rzeczy. Ćwiczą latanie, szukanie pożywienia i pod opieką rodziców, z każdym dniem dowiadują się więcej o świecie, obserwując rytm natury i poznając innych mieszkańców lasu. Wśród pięknych historii opowiadanych przez przyrodę pojawiły się również przygody wiewiórki, żabkimotylka czy zajączka. Zapoznaj dziecko ze światem natury, pozwól mu zajrzeć przez okienka, dziuple i odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie.

Seria Dotknij natury. Nauka i poznawanie przyrody
Dotknij Natury

Witaj, żabko!
Witaj, zajączku! 

Kolejną serią, której nie może zabraknąć w dziecięcej kolekcji jest Magiczne koło. Wystarczy zakręcić kołem, które zmieni rysunki na środku strony i pozwoli odkryć niezwykłe niespodzianki. Dzięki Magiczne koło. Emocje! dziecko nauczy się rozróżniać podstawowe uczucia, zobaczy mamę miś tulącą niedźwiadka lub chłopca smutnego z powodu pękniętego balonika. W serii są również książeczki Strachy! oswajające lęk przed czarownicami czy duchami oraz Dobranoc, śpiochu!, czyli opowieści o leśnych mieszkańcach, które utulą najmłodszych do snu.

Seria Magiczne koło. Barwne książki dla dzieci
Magiczne koło 

Magiczne koło - książeczki dla dzieci

5. Układanki malucha - pierwsze puzzle dla dzieci

Szukasz pierwszych puzzli dla dziecka? Wybierz Układanki malucha, które wspomagają wszechstronny rozwój. To 2 i 3-elementowe puzzle, dzięki którym maluchy ćwiczą koordynację oko-ręka, spostrzegawczość i koncentrację. Wybierz układanki Małe i duże ze zwierzątkami na dwóch etapach rozwoju – w dzieciństwie i jako dorośli osobnicy lub Alfabet, który sprawi, że początki w nauce literek będą proste i przyjemne.

Prezenty dla maluchów na Święta
Angielski. Pierwsze słówka. Układanki malucha

Prezenty dla dzieci - układanki
W dżungli i na łące. Układanki malucha

6. Loteryjka - pierwsza gra dla dwulatka

A może chcesz wprowadzić dziecko do świata gier? Zacznij od gry Loteryjka, w której głównym zadaniem jest wyszukiwanie szczegółów i dopasowywanie obrazków na żetonach do odpowiedniego miejsca na planszach. Seria rozrasta się wraz z rosnącą liczbą jej fanów, ćwicząc koncentrację, spostrzegawczość i pamięć wzrokową podczas wesołej zabawy na planszach ze ZwierzętamiKolorami czy charakterystycznymi zwierzątkami i symbolami Na wsi.

Gra Loteryjka. Zwierzęta 2+ (plansze + żetony) | Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!
Gra Loteryjka. Zwierzęta

Święta Bożego Narodzenia - pomysły na prezent
Gra Loteryjka. Zwierzęta

Gry Loteryjka (Lotto) to bajecznie kolorowe, tematyczne gry planszowe (6 plansz + 36 żetonów) dla dzieci już od 2. roku życia.
Gry Loteryjka dla dzieci do 2 lat

Najlepsze prezenty dla dzieci do 2 lat

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną do gustu i to właśnie z nich stworzycie wymarzony prezent! Więcej produktów dla najmłodszych znajdziecie w Strefie malucha. Sprawdź także inne zabawki edukacyjne dla dzieci do 2 lat.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...