Wiek: 1+

Umiejętności:

  • -30%
-30%

W lesie

Wiek: 1+

Umiejętności:

W lesie

Zabawy rozwijające ciekawość świata!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
13,33 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 13,99 zł

W lesie to pakiet (karty obrazkowe + poradnik) przygotowany dla najmłodszych, który rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem świata i zgłębianiem jego tajemnic. Zabawa z kartami poszerzy wiedzę dzieci, pobudzi ciekawość i zachęci do poznawania przyrody.

Obejrzyj recenzję od 2 be momPodczas zabawy z kartami, dziecko pozna leśnych mieszkańców, przedstawicieli fauny i flory, dowie się jak wyglądają m.in. niedźwiedź, motyl, lis czy grzyb. Barwne ilustracje przyciągną uwagę maluszka, a dzięki podpisom dziecko poćwiczy mowę i szybko powiększy zasób słownictwa. Nauczy się identyfikować leśnych mieszkańców i dopasowywać do obrazków nazwy poszczególnych gatunków. Karty świetnie sprawdzą się na początkowym etapie czytania globalnego.

Oprócz 17 kart obrazkowych, w zestawie znajduje się również poradnik z pomysłami na rozwijające zabawy z maluszkiem oraz proste łamigłówki i zadania dla dzieci. Dostrzeganie różnic, podobieństw na obrazkach to kolejny krok do uważnej obserwacji otaczającego nas świata.

W serii również:
- W morzu. Karty obrazkowe
- Emocje. Karty obrazkowe
- Pierwsze słowa. Karty obrazkowe
- Angielski Kolory. Karty obrazkowe
- Angielski Owoce i warzywa. Karty obrazkowe

  • ISBN: 978-83-66404-05-2
  • Data wydania: kwiecień 2020
  • Ilustrator: Gabriela Bieniek-Zaremba
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...