Wiek: 1+

Umiejętności:

  • -20%

Pierwsze słowa

Wiek: 1+

Umiejętności:

Pierwsze słowa

Pierwsze słówka dla maluszka!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł

Pierwsze słowa to zestaw (karty obrazkowe + poradnik) przeznaczony dla najmłodszych. Zabawa z kartami obrazkowymi gwarantuje wsparcie rozwoju mowy i myślenia dziecka, pobudza jego ciekawość i sprzyja poszerzaniu słownictwa.

Obejrzyj recenzję od 2 be momKarty obrazkowe Pierwsze słowa sprawdzą się podczas wielu wciągających zabaw z maluszkiem. O barwne i wesołe ilustracje na kartach zadbał Filip Depa. Wszystkie obrazki są podpisane, dzięki czemu dzieci poznają i zapamiętają podstawowe pojęcia, pierwsze słowa potrzebne do codziennej komunikacji np. słońce, mama, dom, babcia. Karty świetnie sprawdzą się również na początkowym etapie nauki czytania globalnego.

pierwsze słowa karty obrazkowe

W zestawie znajduje się 17 kart obrazkowych oraz poradnik dla opiekunów pełen inspiracji na twórcze zabawy z dzieckiem i wskazówkami, jak wspierać rozwój dziecka na początkowym etapie. Porady przygotowali Natalia i Krzysztof Minge, psychologowie specjalizujący się we wspieraniu rozwoju najmłodszych dzieci. Wszystkie elementy zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas zabaw.

*Pierwsze słowa to nowe wydanie bestsellera Odkrywam świat. Pierwsze słowa.

W serii również:
- W morzu (karty obrazkowe + poradnik)
- W lesie (karty obrazkowe + poradnik)
- Emocje (karty obrazkowe + poradnik)
- Angielski Kolory (karty obrazkowe + poradnik)
- Angielski Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik)

  • ISBN: 978-83-66404-83-0
  • Data wydania: kwiecień 2020
  • Ilustrator: Filip Depa
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...