• -25%
-25%
Wiek: 1+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Witaj, żabko!

Zadbaj o rozwój zmysłu wzroku i dotyku dziecka z bajecznie ilustrowaną książeczką!

34,19 zł
25,64 zł
Witaj, żabko to barwnie ilustrowana książeczka, która zadba o rozwój zmysłów maluszka. Na każdej stronie czekają niespodzianki – okienka, dziuple, wypukłe elementy, które wzbudzą uwagę najmłodszych i zachęcą do obserwacji oraz zabaw z książeczką. Zajrzyjcie wspólnie do środka i sprawdźcie, co kryje się w świecie natury, strona po stronie!


Obejrzyj recenzję od 2 be mom


Pozwól dziecku odkrywać historię żabki – dotykać, oglądać i spoglądać na kolorowe ilustracje Agnese Baruzzi, dzięki czemu wzbudzisz jego zainteresowanie fascynującym światem przyrody.

Fabuła:

Piękna historia o mamie żabie i jej maleństwach, które dorastają, zmieniają się i odkrywają, że nigdy nie przestajemy się uczyć, a każdego dnia możemy odkryć coś nowego.

Książeczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Tytuł wchodzi w skład serii „Dotknij natury”, w której pojawiły się już bestsellery „Witaj, ptaszku!” oraz „Witaj, motylku!”
  • ISBN: 978-83-66404-08-3
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć