Wiek: 1+

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Mój dzień. 100 pierwszych słówek

Wiek: 1+

Umiejętności:

Mój dzień. 100 pierwszych słówek

Książeczka z niezbędnymi słówkami opisującymi codzienność malucha!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
13,33 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 15,99 zł

Mój dzień. 100 pierwszych słówek to książeczka dla najmłodszych, dzięki której poznają najważniejsze słówka związane z codziennością i nauczą się opowiadać o swoim dniu. Wśród pojęć pojawiają się nazwy pór dnia oraz czynności związanych z posiłkami, toaletą, zajęciami w przedszkolu i szkole oraz aktywnościami w czasie wolnym. Dzieci przyswoją słownictwo które przyda się podczas zakupów, w parku czy podczas zabawy z rówieśnikami.


Co robisz zaraz po przebudzeniu? Jak wygląda droga do przedszkola? Jak lubisz spędzać czas wolny? Dzieci z łatwością i przyjemnością odpowiedzą na podobne pytania, nauczą się relacjonować i porządkować kolejność zdarzeń w ciągu dnia.

Barwne ilustracje Katarzyny Urbaniak przyciągną uwagę i pomogą w zapamiętaniu słówek oraz skojarzeniu nazw z obrazkami, pomogą również w ćwiczeniu koncentracji i pamięci.

100 pierwszych słówek to seria książeczek obrazkowych, które poszerzają słownictwo dzieci w wieku 1-3 lat. Połączenie wesołych i kolorowych ilustracji z niezbędnymi pojęciami ułatwi najmłodszym swobodną komunikację. Wspólne czytanie książeczek to także świetny sposób na spędzenie czasu z maluchem oraz wsparcie jego rozwoju poznawczego i emocjonalno-społecznego.

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-92-7
  • Data wydania: lipiec 2021
  • Stron: 24
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...