Wybierz prezent na Koniec Roku Szkolnego! Sprawdź
Zaloguj się
Jesteś nowym klientem?
Załóż konto w naszym sklepieKoszyk
-
Menu
close
- Strona główna
- addWiek: do 2 lat
- addWiek: 3-5 lat
- addWiek: od 6 lat
- Umiejętności
- addDla rodzica
- addKapitan poleca
- Nowości
- Bestsellery
- Promocje
- Blog
Zaloguj się
Jesteś nowym klientem?
Załóż konto w naszym sklepieUmiejętności:
Umiejętności:
Angielski. Zwierzęta. Układanki malucha
Nauka angielskiego przez zabawę!

Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
Nauka angielskiego dla dzieci
Układanki malucha. Angielski. Zwierzęta to pakiet puzzli, dzięki którym maluchy poznają pierwsze angielskie słówka, takie jak cat, dog czy duck. Każdy z trzyelementowych zestawów składa się z dwóch obrazków zwierząt oraz trzeciego z podpisem w języku angielskim. Dziecko dopasowuje kolorowe rysunki zwierzaka do jego nazwy. Dzięki nagraniom do pobrania (ze strony internetowej) maluch osłuchuje się również z poprawną wymową, a także oswaja z zapisem angielskich słówek.
Pakiet puzzli pozwala również na kreatywne zabawy dostosowane do możliwości i zainteresowań maluchów, zachęcając ich do szukania pasujących elementów, pokazywania paluszkiem szczegółów ilustracji czy odpowiadania na pytania, np. Wolisz kota białego czy w paski? Jakiego koloru łaty może mieć krowa? Czy pomożesz kurczątku odnaleźć mamę?
Dzięki angażującej zabawie z puzzlami maluchy poznają angielskie nazwy zwierząt, a przy okazji trenują koordynację oko-ręka, spostrzegawczość i koncentrację.
Ma logo 'CE' ; Ryzyko połknięcia małych elementów. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy je zachować ze względu na zawarte na nim ważne informacje. Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
W serii:
-
ISBN: 590-49-05917-59-1
- Data wydania: sierpień 2023
- Zawartość: 21 puzzli
- Ilustrator: Monika Karpińska
- Producent: Edgard Mariusz Jachimczuk ul. Belgijska 11, 02-511 Warszawa. Tel. +48 22 853-11-38, e-mail: sklep@edgard.com.pl
Opis
- Zawartość
- 21 puzzli
- Data wydania
- sierpień 2023
- Ilustrator
- Monika Karpińska
- Wiek
- 1–3 lata
- Umiejętności
- Nauka angielskiego
Poznawanie świata
Spostrzegawczość - Kategoria wiekowa
- do 3 lat
Pliki do pobrania
UM-zwierzeta-mp3.zip
Pliki do pobrania (66.43k)Inne w serii
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także

Montessori. Zwierzęta tu i tam. Karty sensoryczne z książeczką
Umiejętności:


- -30%
Montessori. Ćwiczenia malucha
Umiejętności:

Polecamy również


