Wiek: 4+

Umiejętności:

  • -20%

Zwierzaki bystrzaki. Gra na spostrzegawczość

Wiek: 4+

Umiejętności:

Zwierzaki bystrzaki. Gra na spostrzegawczość

Nowa edycja bestsellera!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł

Zwierzaki bystrzaki to gra na spostrzegawczość dla całej rodziny, podczas której uczestnicy wspólnie spędzają czas, świetnie się bawią i trenują umysł! Ćwiczą m.in. refleks, pamięć, koncentrację i umiejętność skupienia uwagi. Wszystko to w tropikalnej dżungli i w towarzystwie egzotycznych, wielobarwnych zwierząt, z którymi nie ma mowy o nudzie. 

Gra Zwierzaki bystrzaki to aż 9 wariantów rozgrywki ze znanych i lubianych gier jak memory czy loteryjka, a także wiele dodatkowych wyzwań. Na graczy czekają zadania: określanie różnić, podobieństw oraz analizy i syntezy wzrokowej, która przyda się także podczas nauki czytania, pisania i liczenia. Kilka stopni trudności pozwala dopasować grę do wieku i umiejętności graczy. To także szansa na zainteresowanie dzieci egzotycznym światem zwierząt. 

Okiem Eksperta

Ta zabawa to przede wszystkim wesoły trening spostrzegawczości, refleksu, koncentracji i pamięci. Przy okazji możemy oczywiście poznać las tropikalny i poszukać informacji o zwierzakach z kart. Ze względu na bogatą kolorystykę i zwierzęcy temat karty możemy wykorzystać również do nauki dowolnego języka obcego.

Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Poznaj zasady gry!

W grze może wziąć udział od 2 do 4 graczy, a każda rozgrywka trwa ok. 10-20 minut. W pudełku znajduje się dwustronna plansza, 24 żetony i 56 kart. Kolorowe i wesołe ilustracje przygotowała Magdalena Popovics, wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość. 

W serii: 

Podejmijcie wyzwanie i sprawdźcie, komu nie umknie żaden szczegół!

  • ISBN: 590-36-99821-00-8
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...