Wiek: 4+

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Zwierzaki bystrzaki. Gra na spostrzegawczość

Wiek: 4+

Umiejętności:

Zwierzaki bystrzaki. Gra na spostrzegawczość

Nowa edycja bestsellera!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł
35,70 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,43 zł

Zwierzaki bystrzaki to gra na spostrzegawczość dla całej rodziny, podczas której uczestnicy wspólnie spędzają czas, świetnie się bawią i trenują umysł! Ćwiczą m.in. refleks, pamięć, koncentrację i umiejętność skupienia uwagi. Wszystko to w tropikalnej dżungli i w towarzystwie egzotycznych, wielobarwnych zwierząt, z którymi nie ma mowy o nudzie. 

Gra Zwierzaki bystrzaki to aż 9 wariantów rozgrywki ze znanych i lubianych gier jak memory czy loteryjka, a także wiele dodatkowych wyzwań. Na graczy czekają zadania: określanie różnić, podobieństw oraz analizy i syntezy wzrokowej, która przyda się także podczas nauki czytania, pisania i liczenia. Kilka stopni trudności pozwala dopasować grę do wieku i umiejętności graczy. To także szansa na zainteresowanie dzieci egzotycznym światem zwierząt. 

Okiem Eksperta

Ta zabawa to przede wszystkim wesoły trening spostrzegawczości, refleksu, koncentracji i pamięci. Przy okazji możemy oczywiście poznać las tropikalny i poszukać informacji o zwierzakach z kart. Ze względu na bogatą kolorystykę i zwierzęcy temat karty możemy wykorzystać również do nauki dowolnego języka obcego.

Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Poznaj zasady gry!

W grze może wziąć udział od 2 do 4 graczy, a każda rozgrywka trwa ok. 10-20 minut. W pudełku znajduje się dwustronna plansza, 24 żetony i 56 kart. Kolorowe i wesołe ilustracje przygotowała Magdalena Popovics, wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość. 

W serii: 

Podejmijcie wyzwanie i sprawdźcie, komu nie umknie żaden szczegół!

  • ISBN: 590-36-99821-00-8
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...