test

Prezenty dla dzieci w wieku 6+

Prezent świąteczny dla małych miłośników historii Polski i geografii 

Poznaj grę edukacyjną – Polska. Ta gra planszowa, w której będziecie zdrowo rywalizować, ćwicząc spostrzegawczość i poznając przy tym tajemnice polskich miast, ciekawostki historyczne, geograficzne czy przyrodnicze. Różne warianty rozgrywek sprawią, że nie będziecie się nudzić. 

Czy w Polsce można głaskać ryby? Kim jest dziad kapuściany? Czy w Polsce są pustynie? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!

Prezent dla podróżników palcem po mapie świata

Gra edukacyjna. Świat (6-99) to planszówka, w trakcie której rozpoczynacie podróż po najciekawszych miejscach na Ziemi. Rozwiązujecie zagadki, które pojawią się po drodze i zdobywacie bezcenną wiedzę o skarbach świata! Będziecie uczyć się spostrzegawczości i refleksu, które są niezbędne w trakcie rozgrywki. 

Podczas każdej rozgrywki napotkacie niezwykłe pytania, na które będziecie szukać odpowiedzi. Skąd wzięła się nazwa Grenlandii? Czy na sawannie pada deszcz? Wszystkiego dowiecie się podczas rozgrywki. 

Prezent dla uczniów, którzy kochają zwierzęta

Zwierzaki świata (6-12) to kolejna rodzinna gra planszowa, która podczas wesołej zabawy i szaleńczych wyścigów po planszy – uczy wiedzy o świecie. Tym razem mamy coś dla miłośników wszelkich zwierzaków! Ćwiczcie spostrzegawczość i pamięć, szukając ukrytych zwierzaków i dowiadujcie się ciekawostek o ich życiu! 

Zastanawialiście się kiedyś, ile litrów wody jednorazowo może wypić wielbłąd dwugarbny? Czy misie koala są spokrewnione z niedźwiedziami? Odpowiedź na to pytanie może być jednym z zadań, które Was czekają. Wcielcie się razem w rolę badaczy przyrody, ucząc się niezwykłych umiejętności zwierząt i czerpiąc radość ze wspólnego czasu spędzonego przy planszówce!

Wyrusz w matematyczną podróż pełną przygód. Prezent dla poszukiwaczy skarbów, którzy nie boją się liczyć

Znacie Kumatych piratów (6+)? To matematyczna gra, w trakcie której to wy wcielacie się w piratów i bierzecie udział w emocjonującej bitwie o skarby! Czego nauczycie się w trakcie?

Po kilku rozgrywkach dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 oraz mnożenie od 1 do 50 będzie znacznie łatwiejszym zadaniem. Przy okazji będziecie ćwiczyć koncentrację, pamięć czy spostrzegawczość, a także myślenie logiczne!

Ile to jest 4 razy 5, a także 18 plus 2? Zanurzcie się w piracką przygodę matematyczną, losując zadania do rozwiązania! Wyruszcie w poszukiwanie skarbów, gdzie pirackie trofea na żetonie i planszy stanowią wasze wskazówki. Rozwiązujcie równania, zdobywajcie skarby i zbierajcie pirackie trofea! 

Prezent dla ciekawskich – jak dobrze znacie ciało człowieka?

Czy znacie siebie od stóp do głów? Ciało człowieka (6-99) to niezwykła podróż po całym organizmie. Poznajcie niezwykłą grę planszową, w trakcie której weźmiecie udział w wyścigu i będziecie odpowiadać na pytania oraz wypatrywać części ciała na planszy, przy okazji rozwijając swoją wiedzę. Przydadzą się wam refleks, spostrzegawczość i koncentracja!

Czy komórki mogą się poruszać? Jak długi jest najdłuższy neuron? Czym jest czarna dziura, znajdująca się w oku? Na te i wiele innych pytań można poznać odpowiedzi w czasie rozgrywki. 

Jak myślicie, która z gier przypadnie waszemu dziecku do gustu? Zapraszamy do eksplorowania oferty Kapitana!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...