Wiek: 6-99 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Ciało człowieka. Gra edukacyjna. Wydanie 2

Wiek: 6-99 lat

Umiejętności:

Ciało człowieka. Gra edukacyjna. Wydanie 2

Gra quizowa dla całej rodziny


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
38,96 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 41,93 zł

Emocjonujący wyścig po organizmie człowieka, od stóp aż po czubek głowy!

„Ciało człowieka” (6-99 lat) to porywająca gra quizowa dla całej rodziny z elementami wyścigu po planszy oraz bitwy na refleks i wiedzę. W trakcie podróży w głąb ludzkiego ciała gracze poznają  anatomię człowieka: jego części ciała, narządy i układy oraz zmierzą się ze sobą w zadaniach na spryt i obserwację.

Po co jest gęsia skórka, jak długie są neurony, dlaczego człowiek się poci i co to jest małżowina? Na te i wiele innych pytań można poznać odpowiedzi w czasie rozgrywki. Wszystko w imię zasady, aby przez zabawę rozwijać wiedzę i zainteresowania oraz kształcić przydatne dziecku umiejętności: refleks, spostrzegawczość i koncentrację. 

Anatomia na wesoło, czyli co masz w środku

Gra „Ciało człowieka” to klasyczny wyścig, w którym wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety. Ruch graczy przyspieszają dwie rzeczy: udzielenie odpowiedzi na jedno z ponad 100 pytań związanych z ludzkim ciałem oraz wypatrzenie na planszy części ciała pokazanych na kartach obserwacyjnych.

Ciało człowieka. Gra edukacyjna. Wyd. 2 - wizualizacja

Co znajdziesz w nowym wydaniu gry?

W skład gry wchodzą: plansza z rysunkami układów ludzkiego ciała, plakat z opisanymi częściami ciała, 55 kart z quizem oraz zadaniami obserwacyjnymi, pionki i kostka. W nowym wydaniu znajdziecie jeszcze piękniejszą szatę graficzną oraz dodatkową zabawę obserwacyjną, odpowiednią także dla jednej osoby.

Atrakcyjne i realistyczne rysunki Katarzyny Urbaniak ułatwiają dziecku przyswajanie wiedzy oraz są znakomitym odniesieniem do quizu znajdującego się na kartach. 

Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Autorzy:

Magdalena Jarzębowska – doktor nauk biologicznych, pedagog, nauczyciel przyrody i biologii. Organizatorka warsztatów przyrodniczych w szkołach i przedszkolach. Wykładowca na uniwersytetach dziecięcych.

Katarzyna Urbaniak – zajmuje się grafiką i ilustrowaniem publikacji dla dzieci. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.

W serii:

  • ISBN: 590-49-05917-09-6
  • Data wydania: luty 2023
  • Zawartość: dwustronna plansza, 55 kart, pionki, kostka, instrukcja, plakat
  • Autor: Magdalena Jarzębowska
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...