Wiek: 6-12 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Gra edukacyjna. Zwierzaki świata

Wiek: 6-12 lat

Umiejętności:

Gra edukacyjna. Zwierzaki świata

Fascynująca przygoda w świecie zwierząt!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł
35,70 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,43 zł

Gra edukacyjna Zwierzaki świata wprowadzi najmłodszych w fascynujące rozgrywki pełne ciekawostek o zwierzętach z 6 królestw: ssaków, ptaków, gadów, płazów, ryb i owadów. Dziecko pozna nazwy konkretnych gatunków, a dzięki szczegółowym ilustracjom, zapamięta ich cechy charakterystyczne i nauczy się ich rozpoznawania. Taka wiedza z pewnością przyda się na lekcjach przyrody!

Rozgrywki szybko zamienią się w fascynujące wędrówki wśród towarzyszy z różnych gatunków. Kto najszybciej pokona drogę do zwycięstwa, wykaże się wiedzą, prawidłowo odpowie na wszystkie pytania i okaże się najlepszym obserwatorem?

Gra łączy zabawę z nauką, ćwiczy pamięć, spostrzegawczość, pozwala przyswajać wiedzę o świecie i przyrodzie podczas kolejnych rozgrywek i rywalizować z innymi graczami. Im więcej wiadomości, tym większa szansa na wygraną.

Gra przeznaczona jest dla 2 lub więcej graczy w wieku od 6-12 lat. Każda rozgrywka trwa około 20-40 minut. W zestawie znajduje się plansza do gry, 55 kart, pionki, kostka oraz instrukcja, która krok po kroku pozwoli zrozumieć kolejne etapy gry. Solidnie wykonane elementy pozwolą długo cieszyć się najwyższą jakością produktu.

 

  • ISBN: 590-76-08646-73-7
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Ilustrator: Gabriela Bieniek-Zaremba
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...