Wiek: 3-8 lat
  • -15%
  • Tylko u nas
-15%

Gra Miś i pszczoły + torba

Wiek: 3-8 lat

Gra Miś i pszczoły + torba

Tylko w sklepie Kapitana Nauki


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
41,39 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 59,90 zł

Gra Miś i pszczoły w zestawie z limitowaną torbą od Kapitana Nauki

Poznaj grę, w której nikt nie przegrywa, a rozgrywka toczy się w towarzystwie misia sprintera i pracowitych pszczółek. Tylko teraz w specjalnym pakiecie razem z produktem, dostaniesz pojemną torbę z postaciami z gry! Zapakuj do niej ulubione rzeczy oraz grę Miś i pszczoły i ruszaj na przygodę, a ulubieni bohaterowie będą towarzyszyć ci wszędzie! 

Trening współdziałania i sprytu

Miś i pszczoły” (3–8 lat) to wesoła gra kooperacyjna dla przedszkolaków, która uczy pracy zespołowej i rozwiązywania problemów. Gracze wcielają się w rolę pracowitych pszczółek i jak najszybciej zamieniają kwiatowy nektar w plastry miodu, zanim łakomy miś sprinter je wyprzedzi. Pszczołom nie jest jednak obojętne, z którego kwiatu czerpią nektar, zawodnicy trenują więc podczas gry umiejętność rozpoznawania kolorów, myślenia strategicznego i przewidywania konsekwencji własnych działań. Wszystko po to, by cieszyć się słodkim zwycięstwem.

Jakie umiejętności rozwija gra?

Gra „Miś i pszczoły” rozwija przede wszystkim umiejętności niezbędne do działania w zespole: zdolność do współpracy i angażowania się we wspólny cel, negocjowania ustaleń, dokonywania wyborów, konsultowania się z innymi członkami grupy i ponoszenia odpowiedzialności za wspólnie podjęte decyzje.

Miś i pszczoły - gra ucząca współpracy

Gra dla dzieci w różnym wieku

Gra oferuje trzy poziomy zaawansowania rozgrywek.

  • W wariancie podstawowym pszczółki mają jak najszybciej utworzyć poziomy, pionowy lub ukośny rząd i wrzucić plaster miodu do ula, a w tym samym czasie miś biegnie po miód swoją ścieżką.
  • Młodsi zawodnicy mogą skorzystać z ułatwień, zastawiając aż trzy słodkie pułapki na misia, by spowolnić jego bieg.
  • Doświadczeni gracze muszą dodatkowo uwzględniać ruch motyla, zanim zdecydują o tym, gdzie położyć żeton z pszczołą.

Zawartość gry: plansza, koło losujące, 12 żetonów z pszczołami, 3 garnce, 10 plastrów miodu, pionek misia na podstawce, 2 motyle, ul do samodzielnego złożenia, instrukcja

  • ISBN: 590-49-05917-46-1
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...