Wiek: 0-6 miesięcy
  • -15%
  • Tylko u nas
-15%

Karty kontrastowe x 3 + torba

Wiek: 0-6 miesięcy

Karty kontrastowe x 3 + torba

Tylko w sklepie Kapitana Nauki


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
85,24 zł
72,45 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 89,50 zł

Karty kontrastowe dla malucha i limitowana torba od Kapitana Nauki

Rodzicu! Oto niezbędnik, który pozwoli ci zadbać o rozwój twojego maluszka już od pierwszych dni życia. Teraz, razem z pakietem 3 pudełek kart kontrastowych dostaniesz limitowaną kontrastową torbę! Z łatwością spakujesz do niej cały zestaw kart oraz inne najpotrzebniejsze rzeczy np. na spacer z dzieckiem.

Zabawy pobudzające wzrok i rozwój społeczno-emocjonalny

Karty kontrastowe malucha to zestaw zabaw stymulujących wzrok niemowląt już od pierwszych dni życia. Zawiera 10 dużych, dwustronnych czarno-białych kart oraz poradnik dla opiekunów ze wskazówkami terapeutki widzenia i optometrystki, jak rozwija się wzrok w pierwszym roku życia dziecka, oraz pomysłami na kreatywne zabawy z kartami, które można wykorzystywać na wiele sposobów, tak aby uczyć poznawania kształtów i kolorów, a jednocześnie budować niepowtarzalną więź z niemowlakiem.

Na dużych kartach o wymiarach 15 x 15 cm znajduje się 20 czarno-białych obrazków, które maluszki uwielbiają oglądać, gdyż dobrze widzą kontrastowe kontury.

Karty kontrastowe mogą służyć jako wsparcie w ćwiczeniu wzroku malucha, dekoracja pokoju czy element codziennych rozmów pomagających w poznawaniu otaczającego świata.

Poradnik dla rodziców, opracowany przez Barbarę Pakułę, optometrystkę i terapeutkę widzenia, zawiera wskazówki, jak zmienia się spostrzeganie wzrokowe u dziecka, na co zwrócić szczególną uwagę w zabawach, oraz jak wykorzystać karty, by wspierały całościowy rozwój maluszka w pierwszym roku życia.

W każdym zestawie znajdziesz: 10 dużych kart i poradnik dla rodziców 

Poznaj całą serię wyjątkowych kart stymulujących rozwój wzroku i mózgu malucha

 

KROK 1 (0+ mies.) 

WIDZĘ KSZTAŁTY

Karty z czarno-białymi wzorami i obiektami rozwijają ostrość widzenia u malucha już od narodzin

KROK 2 (3+ mies.)

ROZRÓŻNIAM KOLORY

Karty z dodatkowymi czterema barwami podstawowymi (czerwony, żółty, zielony, niebieski) wprowadzają dziecko od 3. miesiąca życia w świat kolorów

KROK 3 (6+ mies.)

DOSTRZEGAM SZCZEGÓŁY

Karty z większą liczbą kolorów, szczegółów i kształtów pomagają rozwijać wzrok i koordynację oko-ręka od 6. Mies. Życia dziecka. 

Karty kontrastowe zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

  • ISBN: 978-83-67663-39-7
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...