Wiek: 1-3 lata
  • Pakiet
  • Tylko u nas

Pakiet Montessori (Pierwsze słowa i Dźwięki)

Wiek: 1-3 lata

Pakiet Montessori (Pierwsze słowa i Dźwięki)

Tylko w sklepie Kapitana Nauki


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
40,00 zł

Zamiast 45,56 zł

Ten pakiet zawiera

Pakiet Montessori (Pierwsze słowa i Dźwięki)

Chcesz rozbudzić w dziecku ciekawość świata, zachęcić do poznawania nowych słówek i mówienia? Dzięki kartom Montessori, nauka zmieni się w wyśmienitą zabawę poprzez doświadczenie. Maluch rozwinie samodzielność i nauczy się poznawać świat wszystkimi zmysłami. 

Pierwsze słowa

To lala, to miś, a to królik. Króliki jedzą marchewkę. Miś to przytulanka. Na każdej karcie umieszczono realistyczne ilustracje z podpisami. Wśród 34 obrazków można znaleźć m.in. zabawki, ubrania, warzywa, owoce, a także aktywności, takie jak: jedzenie, spanie czy mycie się. Zabawa z kartami obrazkowymi poszerza zasób słownictwa maluszka i zachęca do odkrywania świata pełnego kolorów i kształtów, rozwijając myślenie i ciekawość u dziecka.

Dźwięki

Co robi bam, bam? Jaki odgłos wydaje wiertarka? A nożyczki? Wprowadź dziecko w świat dźwięków i pierwszych słów z pomocą kart obrazkowych Montessori. Oglądajcie wspólnie barwne ilustracje, a potem bawcie się w naśladowanie odgłosów zwierząt, zabawek i przedmiotów z najbliższego otoczenia. Powtarzajcie odgłosy na różne sposoby, róbcie śmieszne miny i pokazujcie, co trzeba zrobić, by przedmiot wydał z siebie dźwięk.

W każdym pakiecie poradnik dla rodziców z pomysłami na montessoriańskie zabawy opracowane przez certyfikowaną nauczycielkę metody Montessori oraz wskazówki, jak wspierać rozwój dziecka z uwzględnieniem faz wrażliwych, czyli okresów szczególnego zainteresowania dziecka rozmaitymi obszarami, które umożliwiają mu naukę konkretnych umiejętności bez wysiłku.

Montessori. Karty obrazkowe. Dźwięki - wizualizacja

Montessori. Karty obrazkowe. Dźwięki - logo

Metoda Montessori powstała w wyniku długoletnich obserwacji rozwoju małych dzieci. Jej autorką jest Maria Montessori, włoska pedagożka i pierwsza w historii Włoch lekarka.

Zasady metody Montessori to m.in.:
• poznawanie świata wszystkimi zmysłami,
• naukę poprzez zabawę i doświadczenie,
• rozwój samodzielności.

Zestawy zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Autorka:

Katarzyna Dołhun – dyrektor pedagogiczny przedszkola językowego, metodyk, certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessori, lektor języka angielskiego i niemieckiego.

  • ISBN: 978-83-67663-40-3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...