test

Co kupić na Dzień Dziecka dla małego fana kosmosu, dinozaurów lub kodowania?

Szukasz zabawek edukacyjnych z dinozaurami, kosmosem lub gier na kodowanie dla dzieci? Zobacz nasze propozycje prezentów na Dzień Dziecka, które bawią i uczą!

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka - podpowiedzi Kapitana Nauki

Dzień Dziecka to najważniejsze święto naszych najmłodszych podopiecznych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był to wyjątkowy dzień, który tak samo zapisze się we wspomnieniach dziecka. Niech wesoła zabawa trwa w nieskończoność, a uśmiech nie schodzi z twarzy! 

Kapitan Nauka ma na to sprawdzony przepis: specjalnie z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy listę gier i zabaw, które są odpowiedzią na najczęstsze zainteresowania. Kosmiczne podboje, prehistoryczny świat dinozaurów i umiejętność przyszłości – programowanie. 

W każdej kategorii znajdziecie nasze propozycje: bestsellery i nowości, które na pewno spodobają się małym graczom, zaangażują do zabawy i pobudzą wyobraźnię, otwierając przed dzieckiem nowe możliwości rozwoju poprzez zabawę.Prezenty dla wielbicieli kosmosu i astronomii

Twoje dziecko pasjonuje się kosmosem, marzy o pozaziemskich wyprawach i odkrywaniu międzyplanetarnych tajemnic? Kapitan Nauka ma mnóstwo pomysłów na zachwycenie małych astronautów, dlatego jeśli zastanawiasz się, co kupić fanowi kosmosu, startujemy z podpowiedziami! 

Prezenty dla wielbicieli kosmosu i astronomii - zabawki o kosmosie

Bazgraki w kosmosie (3-6 lat) 

Tym razem uwielbiane przez maluchów, sympatyczne stworki podbijają kosmos (Bazgraki w kosmosie). Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki trenują koncentrację oraz rozwijają grafopercepcję i koordynację oko-ręka. Wyprawa w kosmos zamienia się w niekończącą przygodę dzięki zmywalnym stronom i suchościeralnemu flamastrowi. Dziecko może pisać, zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a do tego zaprosić do wspólnej zabawy rodzeństwo lub rówieśników. Dla najmłodszych to przyjemny wstęp do nauki pisania. Zaletą serii Bazgraki jest również poręczny format, książeczki można zabrać ze sobą zarówno w podróż, jak i do przedszkola czy na piknik.

 

Gra Loteryjka Kosmos (4+)

Chcesz, aby Twoje dziecko poznało wszechświat przez zabawę? Gra Loteryjka Kosmos to idealny wybór dla łowcy gwiezdnych przygód. Rozgrywki zamieniają się w prawdziwe międzyplanetarne poszukiwania. Wystarczy znaleźć odpowiednie żetony i dopasować je do plansz. Zabawa połączona jest z ćwiczeniem spostrzegawczości i koncentracji. Na gracza czekają aż 4 warianty rozgrywek zależne od stopnia zaawansowania. Dziecko może zostać graczem pełzaczem, wymiataczem, zapamiętywaczem lub rozrabiaczem, wypatrując planety, satelity i komety w kosmicznej przestrzeni.

Loteryjka. Kosmos (4+) - gra dla dzieci o kosmosie, zabawka kosmos dla dzieci

Loteryjka Kosmos Kapitana Nauki - pierwsza gra dla dziecka 4+
Gra Loteryjka. Kosmos

 

Gra Zakodowany kosmos (8+)

Zaproś dziecko do udziału w międzygalaktycznym wyścigu, podczas którego opanuje kodowanie z prędkością światła. Dzięki grze Zakodowany kosmos dziecko ma szansę wcielić się w rolę pilota pojazdu kosmicznego, sprawdzić swoje umiejętności w tunelach czasoprzestrzennych i spróbować, jak najszybciej zdobyć bazy przeciwników, ucząc się przy tym podstaw programowania oraz tworzenia algorytmów w trakcie treningu myślenia logicznego i koncentracji

Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie (8+ lat) - gra o kosmosie dla dzieci
Autor: ANN/ www.kubsony.blogspot.com

Gra Zakodowany kosmos - zabawa z kodowaniem dla uczniów
Autor: ANN/ www.kubsony.blogspot.com
Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie

 Prezenty dla fanów dinozaurów

Dlaczego dzieci uwielbiają dinozaury? Trudno się dziwić, patrząc na sympatyczne stwory z gier i zabaw Kapitana Nauki. Czasami śmieszne, czasami całkiem poważne, wciąż pozostają tajemnicze. Diplodok, triceratops, pterodaktyl i wielu innych przedstawicieli zaprasza do wspólnej zabawy. Witaj prehistoryczna przygodo!

Prezenty dla fanów dinozaurów - zabawki z dinozaurami

Układanki malucha Dinozaury (2+)

Wyprawę po świecie dinozaurów zaczynamy od nowości - Dinozaury. Układanki malucha. To wielkie puzzle progresywne, które można układać w pionie i w poziomie. Układanki w różnych formatach i rozmiarach tworzą barwne i wesołe grafiki. Pozwól swojemu dziecku odkryć wielkie gady, które żyły na lądzie, potrafiły pływać lub latać. Duże elementy zrobią wrażenie na każdym miłośniku dinozaurów. Podczas układania, dziecko rozwinie sprawność manualną i wyobraźnię przestrzenną.

 

Memory Dinozaury (3+)

Ćwiczenia zapamiętywania dla najmłodszych? Twoje dziecko poćwiczy pamięć podczas zabawy z prehistorycznymi bohaterami. Wystarczy, że zapamięta ułożenie kafelków i znajdzie jak najwięcej par. Memory Dinozaury to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier, ze względu na proste zasady i dynamiczne rozgrywki. Najmłodsi mogą zagrać samodzielnie lub z rówieśnikami, ćwicząc umiejętności społeczne, w tym cierpliwość w oczekiwaniu na swój ruch. 

Dinozaury. Memory (3+) - gra dla dzieci o dinozaurach, zabawka dinozaury dla dzieci

Memory Dinozaury od Kapitana Nauki - gra dla dziecka 3+
Dinozaury. Memory

 

Bazgraki i dinozaury (3-6)

Zabierz dziecko na fascynującą wyprawę do juraparku, gdzie już czekają Bazgraki i dinozaury. Jakie zadania przygotowaliśmy dla małego odkrywcy? Odczytanie nazwy gada z najdłuższą szyją, narysowanie triceratopsa i sprawdzenie, co znalazł w labiryncie Bazgrak archeolog. To tylko kilka z wciągających zadań, które gwarantują dobrą zabawę, trening umiejętności i przygotowują do szkolnych wyzwań. Zabawa z Bazgrakami nie ma końca za sprawą zmywalnych stron i suchościeralnego flamastra, który pozwoli na wielokrotne uzupełnianie zadań.

Bazgraki i dinozaury (3-6 lat) - pakiet zabaw o dinozaurach, dla fanów dinozaurów

Bazgraki i dinozaury to ćwiczenia i zagadki o dinozaurach.
Bazgraki i dinozaury

 

Gra Loteryjka Dinozaury (4+)

Chcesz zaspokoić ciekawość o dinozaurach u przedszkolaka? Loteryjka Dinozaury to pierwsza gra dla dziecka, w której poćwiczy pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Odszukiwanie i dopasowywanie żetonów do plansz to sama przyjemność dla miłośnika prehistorycznych mieszkańców ziemi. Barwnie ilustrowane elementy zachęcają do dyskusji, jak wyglądały dinozaury, co jadły, w co się bawiły i co potrafiły robić. Duże i wytrzymałe elementy sprawdzą się nawet podczas najbardziej angażujących rozgrywek.

 Prezenty dla pasjonatów kodowania i przyszłych programistów

Chcesz zadbać o przyszłość swojego dziecka? Nie możesz pominąć rozwoju umiejętności kodowania! To nie tylko szansa na zainteresowanie programowaniem, ale też możliwość oderwania dziecka od telefonu czy komputera i nauka w świecie offline

Wszystkie nasze propozycje są zgodne z ideą STEM – nowym podejściem do nauki, integrującym nauki ścisłe, nowoczesne technologie, inżynierię i matematykę, dzięki którego zastosowaniu dziecko zaczyna efektywniej myśleć, rozwiązywać problemy oraz znajdować nowe pomysły.

Prezenty dla pasjonatów kodowania i przyszłych programistów - gry do nauki kodowania dla dzieci

Bazgraki kodują (3-6)

Bazgraki kodują to kolejna odsłona radosnych stworków, które tym razem przygotują do nauki matematyki, informatyki i robotyki. Gdy dziecko zajrzy do środka odkryje szyfry, rebusy i zagadki, które pomogą w nauce prostych algorytmów, uzupełnianiu sekwencji i kodowaniu informacji za pomocą symboli graficznych.
Stworzenie algorytmu parkowania czy zapisanie swojego imienia w języku maszyny kodującej to gwarancja dobrej zabawy i wspaniały trening umiejętności, połączony z niekończącą się zabawą. Jak każde Bazgraki, te również mają dużą zaletę: zmywalne strony i suchościeralny flamaster, co ułatwi wielokrotne uzupełnianie.

 

Gra Zakodowany zamek (4-10)

Gra Zakodowany zamek nie bez powodu stała się ulubioną grą wśród dzieci i rodziców. Czy Twoje dziecko zna już nasz bestseller i miało okazję sprawdzić swoje umiejętności w wyścigu pełnym symboli? Zapewniamy, że każdy miłośnik gier planszowych będzie nią zachwycony! Gracz pozna tajniki kodowania, poczuje moc drużyny, a jego głównym zadaniem będzie prześcignięcie ducha.

Można w nią grać samodzielnie i rywalizować z duchem lub zaprosić do zabawy rówieśników i stworzyć jedną drużynę, która walczy o wygraną. Co najważniejsze, w Zakodowanym zamku nikt nie przegrywa, a wszyscy gracze wspólnie pracują na zwycięstwo. Podczas zabawy dziecko pozna język znaków i symboli graficznych, a myślenie logiczne, kreatywność i koncentracja pozwoli opracować trasę do zakodowanych trofeów.

Zakodowany zamek. Gra na kodowanie (4-10 lat) - gra edukacyjna ucząca podstaw programowania, kodowanie dla dzieci

Zakodowany zamek - gra planszowa i podstawy kodowania dla dzieci
Zakodowany zamek. Gra na kodowanie

 

Gra Zakodowany kosmos (8+)

Chcesz, aby Twoje dziecko weszło na wyższy poziom programowania? Zakodowany kosmos sprawi, że wcieli się w rolę pilota pojazdu kosmicznego i opanuje kodowanie z prędkością światła. Tworzenie poleceń w języku programowania będzie dla niego przyjemnością i wstępem do dalszej nauki. Podczas rozgrywek poćwiczy również koncentrację i cierpliwość w poszukiwaniu innych rozwiązań, omijając kosmiczne przeszkody, blokując innych i wykorzystując ułożone przez nich trasy. 

Zakodowany kosmos - gra STEM dla dzieci - nauka programowania dla dzieci 8+.
Autor: ANN/ www.kubsony.blogspot.com
Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie

 

Mądre prezenty na Dzień Dziecka w sklepie Kapitana Nauki

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Wam wybór, a po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.KapitanNauka.pl

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...