dla malucha (do 3 lat)

category product

Seria A kuku! z kontrastowymi obrazkami i wzorami to świetny sposób na stymulowanie wzroku niemowląt już od pierwszych dni życia.

W poręcznym zestawie znajduje się poradnik dla opiekunów opracowany przez
doświadczoną pedagog i terapeutkę. Książeczka zawiera podstawowe informacje dotyczące rozwoju zmysłów u maluchów oraz pomysły na zabawy ćwiczące wzrok dzieci w pierwszym półroczu życia za pomocą dołączonych do książki 17 kart kontrastowych wykonanych z grubej tektury. Na kartach znajduje się 17 rysunków przedmiotów, zwierząt, zabawek i kształtów z najbliższego otoczenia dziecka w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czarnym – rysunek oraz jego negatyw.

Karty można wykorzystywać na wiele sposobów – tak, aby wspomagać rozwój wzroku maluchów i jednocześnie budować niepowtarzalną więź z rodzicami. Karty mogą służyć także nieco starszym dzieciom i wspomagać rozwój ich mowy. Narysowane przedmioty z ich codziennego otoczenia staną się wtedy doskonałym pretekstem do nauki pierwszych słów, nazywania i rozpoznawania otaczającego malucha świata.

category product

Seria Karty obrazkowe Odkrywam świat to wyjątkowe zestawy (poradnik + karty) wspomagające wczesny rozwój umysłowy dzieci.

W skład serii wchodzi pięć tytułów, które zaspokajają naturalną dla dzieci ciekawość świata, wspierają rozwój mowy i poszerzają zasób słownictwa – a wszystko to podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart z kolorowymi ilustracjami, dostosowanych do wieku najmłodszych dzieci.

Poradnik Odkrywam świat autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz rady, jak wspierać rozwój umysłowy dzieci na wczesnym etapie.

category product

Seria Karty obrazkowe Poznaję świat to wyjątkowe zestawy (poradnik + karty) wspomagające rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy najmłodszych dzieci.

W skład serii wchodzą cztery tytuły pomagające dzieciom rozpoznawać i opisywać podstawowe uczucia, kształtujące umiejętność rozpoznawania dźwięków i wspierające rozwój mowy, zaspokajające naturalną ciekawość świata poprzez naukę rozróżniania i nazywania kolorów czy wreszcie osób wykonujących różne zawody.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie, dostosowane do percepcji najmłodszych dzieci.

Poradnik Poznaję świat autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera komentarz oraz pomysły na gry i zabawy z kartami.

category product

Puzzle Układam i opowiadam to niezwykłe układanki dla najmłodszych dzieci.Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość oraz zdolność koncentracji.

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można pokolorować wspólnie z dziećmi i udekorować salę przedszkolną.

category product

Puzzle XXL to wyjątkowe układanki zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach.

Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek.


Dzięki dużemu formatowi i niewielkiej liczbie części układanie puzzli sprawi dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i rozpoznawanie kształtów, a także rozwijając wyobraźnię, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji.

category product

Świat malucha to wyjątkowe pakiety przeznaczone dla maluchów w wieku 2-3 lata.

W skład zestawu wchodzą:
- sztywne, trwałe karty obrazkowe z podpisami w języku polskim,
- kolorowa, ilustrowana książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi koncentrację, spostrzegawczość i myślenie logiczne
- oraz zagadki obrazkowe spięte śrubą lub 10 par dwuelementowych puzzli.

Dostępne zestawy: Emocje, Zwierzęta, Zima i Boże Narodzenie