dla malucha (do 3 lat)

category product

Seria „A kuku!” to niezwykłe zestawy (poradnik + karty) z czarno-białymi, kontrastowymi obrazkami i wzorami, które stymulują rozwój wzroku u niemowląt już od pierwszych dni życia.

Poradnik dla opiekunów opracowany przez doświadczoną pedagog i terapeutkę Annę Zych zawiera podstawowe informacje dotyczące rozwoju zmysłów u maluszków oraz pomysły na rozwijające zabawy, również z wykorzystaniem dołączonych do książeczki kart.

Na 17 dwustronnych kartach znajdują się rysunki przedmiotów, zabawek i kształtów z najbliższego otoczenia dziecka w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czarnym.

Zestawy wspomagają rozwój wzroku maluchów i pomagają budować niepowtarzalną więź z rodzicami. Mogą służyć również nieco starszym dzieciom i wspomagać rozwój ich mowy.

category product

Seria „Odkrywam świat” to unikalne zestawy (poradnik + karty) wspomagające wczesny rozwój umysłowy dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart z kolorowymi ilustracjami, dostosowanych do wieku najmłodszych dzieci.

Poradnik dla opiekunów „Odkrywam świat” (poradnik + karty) autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier z wykorzystaniem kart oraz wskazówki, jak wspierać rozwój umysłowy i społeczny dzieci już od 1. roku życia.

Tematyczne zestawy zaspokajają naturalną ciekawość świata u dzieci, wspierają rozwój mowy i poszerzają zasób słownictwa, a to wszystko podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

category product

Seria „Poznaję świat” to edukacyjne zestawy (poradnik + karty) wspomagające rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy najmłodszych dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie, dostosowane do percepcji najmłodszych dzieci.

Poradnik „Poznaję świat” autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera komentarz dotyczący rozwoju dziecka oraz pomysły na gry i zabawy z kartami.

Zestawy pomagają dzieciom rozpoznawać i opisywać podstawowe emocje oraz kształtować umiejętność rozpoznawania dźwięków, a także wspierają rozwój mowy i zaspokajają naturalną ciekawość świata przez naukę rozróżniania i nazywania kolorów oraz rozpoznawania osób wykonujących różne zawody.

category product

Seria „Świat malucha” to wyjątkowe pakiety rozwijających zabaw przeznaczonych dla dzieci w wieku 2-3 lata.

W skład każdego zestawu wchodzą: kolorowa książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi koncentrację i myślenie logiczne, ilustrowane karty obrazkowe z podpisami w języku polskim, a także zagadki obrazkowe lub 10 par dwuelementowych puzzli.

Zestawy wspierają rozwój umysłowy, społeczny i emocjonalny dzieci, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do poznawania bliższego i dalszego otoczenia, wprowadzając również elementy nauki czytania globalnego.

category product

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Szczegółowość ilustracji, przygotowanych przez utalentowanych polskich ilustratorów, została dostosowana do możliwości percepcyjnych dzieci w poszczególnym wieku.

Loteryjki rozwijają spostrzegawczość, pamięć i refleks, a przy tym gwarantują świetną, emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny.

category product

Seria „Puzzle Układam i opowiadam” to edukacyjne, dłuugie układanki dla najmłodszych dzieci (2-3 lata), które wspomagają rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudzają wyobraźnię, doskonalą spostrzegawczość i koncentrację.

Duży format 10-częściowych puzzli dostarczy dzieciom wiele radości podczas układania, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Fascynujące, pełne humoru grafiki znakomitych polskich ilustratorów zachęcają do wyszukiwania szczegółów i wymyślania własnych historyjek.

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można pokolorować wspólnie z dziećmi i udekorować nią dziecięcy pokój lub salę przedszkolną.

Wymiar układanki po ułożeniu: 15 x 87 cm.

category product

Seria „Puzzle XXL” to bogato ilustrowane, duże układanki zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach (2-4 lata), rozwijające wyobraźnię, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji.

Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 15-częściowej układanki zabawa sprawi dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i rozpoznawanie kształtów.

Pełne zaskakujących szczegółów grafiki zachęcą do wspólnej zabawy całą rodzinę i pomogą harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną.

Wymiar układanki po ułożeniu: 64 x 48 cm.