• -60%
-60%
Kapitalne zagadki (5-6 lat)
Wiek: 5-6 lat

Kapitalne zagadki 5-6 lat

Ponad 100 kapitalnie ilustrowanych zagadek!

  • ISBN: 978-83-7788-773-8
  • Data wydania: 21.09.2016
  • Stron: 112
  • Ilustrator: Anna Kleszczewska
19,04 zł
7,62 zł

opis

Bez którego puzzla nie da się skończyć układanki? Kto pierwszy odkryje, gdzie ukryły się wszystkie elementy?

Kapitalne zagadki (5-6 lat) to niesamowita zabawa obrazkowa dla wszystkich bystrzaków. Ponad 100 wciągających, podchwytliwych zadań ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!

Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci. Wspólna zabawa w duchu grywalizacji będzie wymagać bystrego oka i refleksu, a dodatkowo zapewni wiele godzin wciągającej rozrywki!

Do współpracy przy Kapitalnej serii zagadek i łamigłówek zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. Kapitalne ilustracje Anny Kleszczewskiej pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Ponad 100 stron spięto plastikową sprężynką, aby umożliwić dzieciom swobodne rozwiązywanie zadań. Wygodny format Kapitalnych zagadek zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze czy w poczekalni.

W serii:
Kapitalne łamigłówki (4-5 lat)
Kapitalne łamigłówki (5-6 lat)
Kapitalne łamigłówki (6-7 lat)
Kapitalne łamigłówki (7-8 lat)
Kapitalne zagadki (4-5 lat)
Kapitalne zagadki (6-7 lat)
Kapitalne zagadki (7-8 lat)

 Seria "Kapitalne zagadki" otrzymał wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Odpowiedzi do zagadek (5-6 lat)

Pliki do pobrania (5.85M)
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć