• -9,99 zł
-9,99 zł
Kapitan Nauka Angielski dla malucha Zima (Poradnik + karty obrazkowe
Wiek: 2+

Umiejętności:

Angielski dla malucha. Zima

Ilustrowane karty do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
14,28 zł
4,29 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 7,50 zł

Opis

Angielski dla malucha. Zima to wyjątkowy zestaw (książeczka + karty obrazkowe) do wczesnej nauki najpopularniejszych angielskich słówek związanych z zimowymi zabawami, sportami i ubiorem, a także propozycja rozwijających zabaw z językiem angielskim.

Kolorowa książeczka zawiera proste zadania z kolorowymi ilustracjami dla maluszków. Zagadki i łamigłówki zachęcają do poznawania otaczającego świata i angielskiego słownictwa, a także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość. Zabawy można urozmaicić kolorowymi kartami dołączonymi do książeczki.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, dwustronnych, kolorowych kart spiętych rozpinaną śrubą, które można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu.

Wszystkie kolorowe rysunki przedstawiające sprzęt zimowy (narty, sanki), ubrania adekwatne do pory roku (rękawiczki, szalik) oraz dziecięce aktywności (jazda na łyżwach) są podpisane po angielsku (awers). Na odwrocie karty (rewers) znajduje się powtórzony duży podpis, aby ułatwić dzieciom zapamiętywanie kształtu wyrazu, dzięki temu maluchy uczą się rozpoznawać słowo bez konieczności znajomości alfabetu (metoda nauki czytania globalnego inspirowana metodą Glenna Domana).

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci i wykorzystuje naturalną w tym wieku ciekawość świata, a przy tym uczy, czym charakteryzuje się konkretna pora roku, i pobudza do aktywności.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomoc dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

W serii także:

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Pierwsze słowa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zwierzęta

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Owoce i warzywa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kolory

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kształty i figury

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Moje ciało

Patroni

 

 

  • ISBN: 978-83-6588-428-2
  • Data wydania: październik 2017
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć