• -50%
-50%
Angielski dla malucha Moje ciało
Wiek: 2+

Umiejętności:

Angielski dla malucha. Moje ciało

Zestaw do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia

14,28 zł
7,14 zł

Opis

Angielski dla malucha. Moje ciało to wygodny zestaw, dzięki któremu maluchy poznają angielskie słówka w naturalny sposób, podczas wspólnej zabawy z rodzicami lub opiekunami.

W skład pakietu wchodzą: poręczna książeczka dla opiekunów oraz 17 sztywnych, wytrzymałych kart obrazkowych spiętych rozpinaną śrubą. W poradniku rodzice i opiekunowie znajdą propozycje zabaw, które ułatwią dzieciom poznawanie i przyswojenie angielskich nazw części ciała. Zabawy rozwijają zmysły i ćwiczą równowagę, a także orientację ułożenia ciała w przestrzeni. Można wykorzystywać do nich również karty z zestawu. W drugiej części książeczki znajdują się łatwe dla maluszków ćwiczenia, wzbogacone kolorowymi ilustracjami.

17 trwałych, kolorowych kart można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu. Ilustracje na kartach przedstawiają części ciała wraz z podpisami w języku angielskim i powiększonymi podpisami na odwrocie. Dzięki temu karty można wykorzystywać do zabawy w czytanie metodą czytania globalnego. Nagrania wszystkich słówek w formacie mp3 do pobrania poniżej ułatwią naukę poprawnej umowy i osłuchanie się z prawidłowym akcentem.

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci i wykorzystuje naturalną w tym wieku potrzebę ruchu, angażując wszystkie zmysły i pobudzając ciekawość oraz wyobraźnię.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomoc dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

W serii także:

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Pierwsze słowa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zwierzęta

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Owoce i warzywa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kolory

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kształty i figury

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zima

Patroni

 

Nagrania wszystkich słówek w zestawie

 

  • ISBN: 978-83-7788-975-6
  • Data wydania: lipiec 2017
  • Stron: 16
  • Zawartość: Książka
  • Autor: Hubert Bobrowski
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Pobierz nagrania - Moje ciało

Pliki do pobrania (403.48k)
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć