• -50%
Angielski dla ucznia (6-9 lat)
Wiek: 6-9 lat

Umiejętności:

Angielski dla ucznia 6-9 lat

Rozwiązuj zagadki, baw się i ucz angielskiego!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,48 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,95 zł

Opis

Angielski dla ucznia to niezwykły zestaw zagadek i łamigłówek przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat, z którym najmłodsi mogą poznawać język angielski w przyjaznej formie, podczas wciągającej zabawy. Różnorodność zadań zawartych w kolorowej książeczce i spiętym śrubką pliku zagadek obrazkowych sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

W kolorowej książeczce (24 strony) dziecko znajdzie różnorodne ćwiczenia, takie jak rebusy, wykreślanki i historyjki obrazkowe. Poziom i tematykę zadań dostosowano do wieku i zainteresowań najmłodszych. Zapamiętanie słówek ułatwi słowniczek wszystkich wyrazów.

104 różnorodne zagadki obrazkowe z zabawnymi ilustracjami dostarczą wiele zabawy, a przy tym będą okazją do poznania i utrwalenia słownictwa w kontekście. Rozwiązania umieszczone na odwrocie kart umożliwiają samodzielne rozwiązywania zagadek lub zaproszenie do wspólnej zabawy rodzeństwo, znajomych czy opiekunów. Oryginalne ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a dzięki wygodnemu formatowi zagadki można zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.

W serii również:

Angielski dla przedszkolaka 3-5 lat

 

Patroni

 

  • ISBN: 978-83-7788-983-1
  • Data wydania: maj 2017
  • Stron: 24
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć