• -40%
Angielski dla przedszkolaka (3-5 lat)
Wiek: 3-5 lat

Umiejętności:

Angielski dla przedszkolaka 3-5 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)

Rozwiązuj zagadki, baw się i ucz angielskiego!


  • ISBN: 978-83-7788-984-8
  • Data wydania: maj 2017
  • Stron: 24
  • Zawartość: Książka
28,48 zł

Opis

Angielski dla przedszkolaka to wyjątkowy pakiet zabaw z językiem angielskim przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Podczas rozwiązywania różnorodnych zagadek, rebusów i łamigłówek angielskie słówka same wchodzą do głowy!

104 różnorodne zagadki obrazkowe to świetny sposób na poznanie i utrwalenie słownictwa w przyjaznej formie. Rozwiązania zostały umieszczone na odwrocie, dzięki czemu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. Zabawne ilustracje zwracają uwagę i pomagają w zapamiętywaniu, a wygodny, kieszonkowy format umożliwia zabranie ich ze sobą wszędzie.

Kolorowa książeczka z ćwiczeniami (24 str.) zawiera różnorodne zadania dopasowane do wieku dzieci, m.in. plątaninki, rebusy czy kolorowanki. Słówka zostały wybrane z myślą o najmłodszych i dotyczą przedmiotów i zjawisk z codziennego otoczenia, np. zabawek czy jedzenia. Polecenia do zadań występują w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, aby ułatwić zrozumienie ćwiczeń.

 

W serii również:

Angielski dla ucznia 6-9 lat

Patroni

 

Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć