• -21,90 zł
-21,90 zł
Świat malucha Zwierzęta
Świat malucha Zwierzęta
Świat malucha Zwierzęta
  • Świat malucha Zwierzęta
  • Świat malucha Zwierzęta
  • Świat malucha Zwierzęta
Wiek: 2-3 lata

Umiejętności:

Świat malucha. Zwierzęta 2-3 lata (Książeczka + karty + zagadki obrazkowe)

Pakiet wciągających zagadek i zabaw dla maluchów od 2. roku życia.


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
34,19 zł
12,29 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 17,95 zł

Świat malucha. Zwierzęta to niezwykły zestaw inspirujących zabaw wspierających rozwój mowy i umożliwiających zdobycie wiedzy o świecie przeznaczony dla dzieci w wieku 2-3 lata.

W skład pakietu wchodzą: kolorowa, poręczna książeczka z różnorodnymi zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość, zestaw ilustrowanych zagadek ćwiczących myślenie logiczne i koncentrację oraz 15 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami przygotowujących do nauki czytania globalnego, które można wykorzystać do wielu zabaw. 

Przygotowane przez specjalistów materiały rozwijają wiedzę malucha, wspierają rozwój umysłowy i społeczny, rozbudzają ciekawość świata i dostarczają wiele radości! 

Kolorowe ilustracje z sympatycznymi  bohaterami zabiorą dziecko w barwny świat zwierząt z różnych środowisk: domowych pupili, a także mieszkańców lasu, farmy czy zoo.

W serii także

Polecają

 

  • ISBN: 978-83-7788-890-2
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć