Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • -50%
-50%

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek

3. edycja bestsellera! Wyjątkowy zestaw do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
33,24 zł
16,62 zł

Opis

Seria "Angielski dla dzieci" otrzymała wyróżnienie w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 

  

Angielski dla dzieci 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz ulubione smaki.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz nagrania mp3 do pobrania.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełniają nagrania mp3 wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera. Doskonałym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy są również piosenki po angielsku. Transkrypcja tekstów piosenek znajduje się na końcu książki, aby zachęcić rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi.

Pakiet zawiera:
- książkę z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słów i tekstów piosenek - z myślą o rodzicach i nauczycielach oraz zagadkami i kolorowankami przygotowanymi dla dzieci
- 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
- nagrania mp3 do pobrania

Wyjątkowy zestaw do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat!

W serii także:


Seria "Angielski dla dzieci" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

  • ISBN: 978-83-7788-621-2
  • Data wydania: październik 2015
  • Stron: 51
  • Zawartość: Książka , Mp3
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...