Wiek: 5-9 lat

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Zegar (dwustronny zegar ze wskazówkami + 4 dwustronne plansze + 36 żetonów + instrukcja)

Kapitan Nauka. Gra edukacyjna Zegar 5-9 lat (dwustronny zegar ze wskazówkami + plansze + żetony)

-20%

Wciągająca gra do nauki odczytywania godzin!

ISBN: 590-76-0864-618-8
Data wydania: luty 2018
Ilustrator: Marcin Minor, Katarzyna Urbaniak

Opis

Gra edukacyjna „ Zegar” to aż 12 propozycji wciągającej rozgrywki, podczas której przedszkolaki i uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej trenują posługiwanie się zegarkiem, ćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość, a przede wszystkim doskonale się bawią! Duża liczba wariantów o zróżnicowanym poziomie trudności umożliwia dostosowanie zabawy do wieku i temperamentu graczy. Każdy znajdzie wariant dla siebie!

Co robi Julka o 10:00 i o której Franek wychodzi z domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? Poznaj wesołe rodzeństwo i odwiedź tajemniczą pracownię, w której rozbrzmiewa tykanie zegarów, a odczytywanie godzin opanujesz bez trudu!

Bajeczne ilustracje Katarzyny Urbaniak i Marcina Minora wciągną dzieci w zaczarowany świat ręcznie nakręcanych zegarów i zaproszą do spędzenia dnia z sympatycznym rodzeństwem, Julką i Frankiem. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy przetrwają niejedną emocjonującą grę.

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Zegar - wciągająca gra rodzinna


W serii również:

Gra edukacyjna Gotowanie
Gra edukacyjna Polska
Gra edukacyjna Zakupy
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki

Patroni

  

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Wiele możliwości zabawy

Zegar i nauka odczytywania go jest dla dziecka fascynująca, daje mnóstwo zabawy i satysfakcji. Gdy już nauczy się odczytywania godzin, może np samo wychodzić na osiedlowy plac zabaw. Taki krok do samodzielności :)

- , 2018-09-05
Podziel się ze znajomymi