Wiek: 5+

Gra edukacyjna Polska
Produkt chwilowo niedostępny

Kapitan Nauka. Gra edukacyjna Polska 5+ (plansza, plakat, karty, pionki i kostka)

Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski!

ISBN: 590-76-0864-627-0
Data wydania: marzec 2018
Ilustrator: Monika Rychlicka-Borzechowska

Gra edukacyjna Polska to atrakcyjna propozycja różnych wariantów rozgrywki dla głodnych wrażeń graczy już od 5 roku życia! Proste zasady, zacięta gra oraz atrakcyjna szata graficzna wciągną zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zobacz, jak grać - obejrzyj film!

W tym wyścigu o zwycięstwie decydują spostrzegawczość, refleks, łut szczęścia oraz znajomość polskiej przyrody, historii i geografii. Dzięki różnorodnym wariantom rozgrywki zabawę można dostosować do wieku i temperamentu graczy. Opisy wielu ciekawostek i atrakcji zainspirują z pewnością do wspólnego, rodzinnego podróżowania po kraju – nie tylko palcem po mapie!  W trakcie rozgrywki gracze poznają tajemnice polskich miast, ich historię, zabytki oraz ciekawostki dotyczące różnych regionów kraju.

Angażujące ilustracje Moniki Rychlickiej-Borzechowskiej wciągają do wspólnej, rodzinnej zabawy oraz zapewniają wiele godzin twórczej rozrywki, rozbudzając przy tym wyobraźnię.

Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!                       

 

W serii również:
Gra edukacyjna Gotowanie
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki
Gra edukacyjna Zakupy
Gra edukacyjna Zegar

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Świetna gra

Spędziliśmy przy niej wiele miłych chwil. Pomaga nam uczyć się geografi, ale też planować nowe podróże

- , 2018-09-05

Super gra dla rodziny

Polska to świetna gra dla dzieci, na czerwonych kartach do gry znajdą bardzo ciekawe informacje z zakresu historii, geografii i przyrody, które na pewno zostaną w głowie na dłużej.
https://www.kurnikowo.pl/2018/04/gry-edukacyjne-nowosci-od-wydawnictwa.html

- , 2018-04-03
Podziel się ze znajomymi