Wiek: 3-7 lat

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Gotowanie (plansze + żetony)

Kapitan Nauka. Gra edukacyjna Gotowanie 3-7 lat (plansze + żetony)

Szybka, prosta i wciągająca gra rodzinna

ISBN: 590-76-864-613-3
Data wydania: październik 2017
Ilustrator: Maciej Łazowski

Opis

Kto zostanie mistrzem gotowania na czas? Kto pierwszy trafi kulinarne bingo i nazwie wszystkie produkty po angielsku? Co ugotujesz na obiad? Pyszną zupę jarzynową czy chrupiącą pizzę? Wybierz danie, skomponuj składniki i... smacznego!

12 wciągających wariantów gry edukacyjnej opartej na uwielbianej przez dzieci zabawie w gotowanie to gwarancja emocjonującej rozrywki zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, jak i dorosłych. Rozbudź w dzieciach kulinarną wyobraźnię! Pomoże w tym bogata zawartość pakietu: 4 talerze z potrawami, 8 list zawierających po 6 produktów oraz 36 żetonów z składnikami potraw i dodatkowymi produktami.

Dzięki grze dzieci poznają nazwy popularnych produktów i nauczą się, jak przygotować kilka popularnych dań, a przy okazji będą ćwiczyć pamięć, refleks, spostrzegawczość i koncentrację. Umiejętność współdziałania z innymi graczami przyda się również amatorom kulinarnych eksperymentów i głodnym wrażeń graczom-rozrabiaczom. Wspólna, rodzinna rozgrywka będzie również doskonałą inspiracją do rozmów o zasadach zdrowego odżywiania i zachętą do wspólnego gotowania.

Kolorowe, angażujące ilustracje Macieja Łazowskiego zachęcają do zabawy dzieci w różnym wieku oraz zapewnią wiele godzin twórczej, kulinarnej rozrywki.

Dzięki dwujęzycznym podpisom pod składnikami (polskie i angielskie), kilku anglojęzycznym wariantom rozgrywek oraz nagraniom mp3 wszystkich słówek (do pobrania poniżej) grę Gotowanie można z powodzeniem wykorzystać do wczesnej nauki angielskiego.

W serii również:

Gra edukacyjna Zakupy 

 

Nagrania do pobrania

Nagrania mp3 wszystkich słówek  do pobrania na dole strony. Słówka czyta George Norman.

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pobierz

Podziel się ze znajomymi