Wiek: 5-9 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Zegar. Gra edukacyjna

Wiek: 5-9 lat

Umiejętności:

Zegar. Gra edukacyjna

Nowe wydanie bestsellera!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
40,57 zł
28,40 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,92 zł

Zegar to wciągająca gra edukacyjna, która pomaga w zrozumieniu abstrakcyjnego pojęcia czasu. Podczas angażujących rozgrywek dziecko ćwiczy posługiwanie się zegarkiem oraz trenuje pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Liczne warianty o różnym poziomie zaawansowania gwarantują dobrą zabawę dostosowaną do wieku i temperamentu graczy. 

Która godzina? Kiedy będzie obiad? Sprawdź na zegarze! W nauce odczytywania godzin pomogą zegarmistrz, jego uczeń i sympatyczne rodzeństwo Franek i Julka – w tym towarzystwie odczytywanie godzin przyjdzie z łatwością! 

Bogate ilustracje Katarzyny Urbaniak i Marcina Minora wciągną dzieci w bajkowy świat ręcznie nakręcanych zegarów i zaproszą do spędzenia czasu z Julką i Frankiem. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy przetrwają niejedną emocjonującą rozgrywkę.

Okiem eksperta:

Gra wprowadza pojęcia czasu i zegara, pór dnia, wskazówek i minut. Pozwala trenować odczytywanie godzin z zegara analogowego i cyfrowego oraz określać, co jest wcześniej, a co później. Przyda się zarówno przedszkolakom, którzy rozpoczynają przygodę z określaniem czasu, jak i trenującym tę umiejętność uczniom pierwszych klas.

Ania Oka, Zabawkator.pl

Dostępne jest również międzynarodowe wydanie gry Zegar - Captain Smart. Clock. Educational Game

W serii również:
Gra edukacyjna Gotowanie
Gra edukacyjna Polska
Gra edukacyjna Zakupy
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki

Patroni

  • ISBN: 590-76-0864-696-6
  • Data wydania: Listopad 2019
  • Ilustrator: Marcin Minor, Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi