Kapitan Nauka Kieszonkowiec angielski Dzika Logika

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)

-20%

Wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania

ISBN: 978-83-7788-791-2
Data wydania: listopad 2016

Opis

Pewien gospodarz hoduje zwierzęta. Ma tylko krowy i gęsi, ale nie może doliczyć się swojej menażerii. Gdy liczy głowy, wychodzi 20 zwierzaków, gdy liczy nogi - 50. Ile w takim razie jest krów w gospodarstwie?

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania. 85 podchwytliwych i wciągających zagadek logicznych o różnym stopniu trudności uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę!

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to wspaniała rozrywka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub ze znajomymi, wówczas wspólna zabawa będzie wymagać nie tylko lotnego umysłu, lecz także bystrego oka i  refleksu! 

Do współpracy przy serii KIESZONKOWIEC zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Dziką logikę opracowała graficznie Danka Fukowska. Wszystkie zagadki w Dzikiej logice zostały opracowane przez Grupę MIMÓW specjalne na potrzeby tej publikacji! 

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, w szkole na imprezie czy w szkole. Kieszonkowiec to wyjątkowa gra dla całej rodziny, który uczy, bawiąc.

Wytęż mózg i zostań dzikim mistrzem intelektu!

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 12+

Polecają:

 

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Świetna

Świetna zabawa i rozrywka ;)

- , 2018-11-08

Recenzja w serwisie Dama Gier

Intrygujące, różnorodne i rozwijające umysł zagadki logiczne w kieszonkowej formie i bardzo przystępnej cenie. Można bawić się nimi samemu, można też próbować rywalizować lub współpracować w towarzystwie. Zdecydowanie warte polecenia wszystkim miłośnikom łamigłówek.
Pełną recenzję znajdziecie na:
http://www.damagier.pl/gry-planszowe/kieszonkowiec-logiczny-dzika-logika-i-na-logike-recenzja/

- , 2017-09-30

Recenzja

Nasza recenzja: http://www.zabawyzarchimedesem.pl/matematyka-jest-piekna/kieszonkowiec-matematyczny/

- , 2017-01-18

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi