Wiek: 6+

Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia 6+ (poradnik dla opiekunów + zagadki obrazkowe + karty z ćwiczeniami + flamaster)

Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia 6+ (poradnik dla opiekunów + zagadki obrazkowe + karty z ćwiczeniami + flamaster)

-20%

Wyjątkowy zestaw ćwiczący koncentrację i myślenie logiczne dla dzieci w wieku szkolnym

ISBN: 978-83-7788-464-5
Data wydania: czerwiec 2015

Opis

Nowość z edukacyjnej serii Kapitan Nauka! Tym razem Kapitan zamierza wyruszyć w daleki rejs. Przygotował więc dla swojej załogi inspirujące zagadki i zadania, które sprawdzą spostrzegawczość, umiejętność koncentracji uwagi oraz myślenia logicznego. A każdą odpowiedź można szybko sprawdzić na odwrocie karty i w razie potrzeby poprawić z pomocą suchościeralnego flamastra. Ahoj, przygodo! Rozpoczynamy trening umysłu przy wspólnej zabawie!

W pakiecie:

- Poradnik dla opiekunów (32 str.) z konkretnymi wskazówkami Agnieszki Bieli, doświadczonego psychologa dziecięcego, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku szkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój dziecka.

- 104 zagadki, rozwijające umiejętność myślenia logicznego i koncentracji, które pozwolą szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty, a do tego kolorowe, atrakcyjne ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię!

- 15 zmywalnych kart do nauki rysowania z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę ręki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze uzupełnianie ilustracji) oraz w atrakcyjny sposób uzupełniają naukę pisania w szkole.

- GRATIS suchościeralny flamaster - pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj!

 W tej serii ukazał się również pakiet dla dzieci młodszych: 
Łamigłówki dla przedszkolaka 3+

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

To, co spodobało mi się od samego początku, to forma owego zestawu. Wszystko mieści się w bardzo poręcznym pudełku, które dziecko może zabrać ze sobą gdziekolwiek ma ochotę. Nam towarzyszył na wakacjach. Moja córka wprost uwielbia rozwiązywać wszelkie łamigłówki, rebusy, czy ostatnio nawet krzyżówki to dla niej nie nauka, a frajda! A jak wiecie, jeśli dziecko do czegoś jest chętne, tym łatwiej i bezproblemowo się uczy :) A jeśli naukę można połączyć z zabawą... no szczyt szczęścia normalnie!
RESZTA NA BLOGU :)
http://zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com/2015/08/z-kapitanem-nauka-pod-reke.html

- , 2015-09-17

http://zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com/2015/08/z-kapitanem-nauka-pod-reke.html

- , 2015-09-17
Podziel się ze znajomymi