Gry rodzinne – najlepsze pomysły na świąteczne prezenty!

Przedstawiamy gry rodzinne na prezent, które zaangażują do zabawy łączącej pokolenia i stworzą świetną okazję do rozmów i snucia opowieści. Wspólnie grajcie, spędzajcie kreatywnie czas i umacniajcie więzi w bliskim gronie.

1. Polska - gra pełna ciekawostek

Chcesz obudzić w dziecku duszę podróżnika lub zachęcić go do poznawania kraju?

Z grą Polska wspólnie odkryjecie najciekawsze zakątki, dowiecie się wielu ciekawostek oraz weźmiecie udział w emocjonującym wyścigu po najważniejszych miejscach i atrakcjach w Polsce. Rozgrywki zainspirują Was do wspólnego, rodzinnego podróżowania po kraju i to nie tylko palcem po mapie. Zaplanujcie odwiedziny nowych miejsc i najpiękniejszych regionów Polski podczas weekendów, ferii i wakacji.

Gry dla całej rodziny - Polska. Gra edukacyjna

Polska - gra dla dzieci i całej rodziny
Polska. Gra edukacyjna

2. Świat - gra dla małych podróżników

Jeśli Twoje dziecko jest fanem dalszych podróży, poza granice kraju przeniesiecie się, dzięki grze Świat. To wyprawa przez kontynenty, wyspy i oceany, z której dowiecie się więcej o najciekawszych miejscach na Ziemi. W wyścigu do mety przyda się sporo spostrzegawczości, koncentracji i refleksu, a zdobyte wiadomości zaprocentują na lekcjach przyrody i geografii, ale także w życiu. Zobaczcie, gdzie podoba Wam się najbardziej i zainspirujcie się do fascynujących podróży. A może ktoś z Waszego grona odwiedził już jakieś ciekawe państwo i opowie o tym wtajemniczając całą rodzinę?

Świat. Rodzinna gra edukacyjna

Gry rodzinne - edukacyjna zabawa dla każdego
Świat. Gra edukacyjna

3. Kalambury - rozrywka dla całej rodziny

Kalambury to kolejny kreatywny sposób na wspólne spędzanie czasu. Wesołe i zabawne hasła poderwą do zabawy każdego gracza, a rywalizacja rozwinie kreatywność i pobudzi wyobraźnię. Podczas żywiołowych rozgrywek możecie robić miny, rysować bazgroły, komunikować się na migi i wydawać dziwne dźwięki – wszystko to, aby zostać mistrzem komunikacji. Z hasłami poradzą sobie już 3-latki, a górna granica wieku nie istnieje. Zapewniamy, że bez względu na wiek będziecie bawić się równie wyśmienicie.

Kalambury - gra rodzinna

Gra Kalambury - gra dla dzieci
Kalambury. Gra rodzinna

4. Zwierzaki bystrzaki - gra na spostrzegawczość i bystre oko

Zwierzaki bystrzaki to tropikalna przygoda, w której o zwycięstwie decyduje bystre oko, szybkość i dobra pamięć. Wyostrzcie zmysły i sprawdźcie, czy jesteście szybcy jak wąż i sprytni jak kameleon. Dołączcie do rozgrywek w towarzystwie egzotycznych, wielobarwnych zwierząt, z którymi nie ma mowy o nudzie. To aż 9 wariantów zabawy, jak memory i loteryjka, a także mnóstwo dodatkowych wyzwań.

Zwierzaki bystrzaki - gra na spostrzegawczość

Gra na koncentrację i spostrzegawczość dla całej rodziny - Zwierzaki bystrzaki
Zwierzaki bystrzaki. Gra na spostrzegawczość

5. Żaby czy kraby - mnożenie bez tajemnic

Starsze dzieci z przyjemnością poćwiczą mnożenie z grą Żaby czy kraby. To rozgrywki, które nie tylko nauczą mnożenia, ale też ułatwią zrozumienie sensu i kolejności działań. Umiejętność mnożenia przyda się w przyszłości np. podczas zakupów, przy przeliczaniu składników, porcji itp. W czasie rozgrywek dziecko bez trudu opanuje tabliczkę mnożenia i poradzi sobie z działaniami w zakresie 100, angażując przy tym wyobraźnię i pozytywne emocje towarzyszące wspólnej zabawie we rodzinnym gronie. Co powiecie na wspólne matematyczne wyzwanie? Podzielcie się na grupy i zawalczcie o tytuł mistrzów mnożenia!

Gra na mnożenie - Żaby czy kraby

Mnożenie dla dzieci - gra Żaby czy kraby
Żaby czy kraby. Gra na mnożenie

Gry rodzinne pod choinkę

Mamy nadzieję, że nasze rekomendacje ułatwią Wam wybór prezentów, które ucieszą całą rodzinę i dołączą do domowej kolekcji ulubionych gier. Koniecznie pochwalcie się, na jakie gry i zabawy zdecydowaliście się w tym roku.

Sprawdźcie też inne gry dla całej rodziny od Kapitana Nauki!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć