Maluch (do 3 lat)

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Szczegółowość ilustracji, przygotowanych przez utalentowanych polskich ilustratorów, została dostosowana do możliwości percepcyjnych dzieci w poszczególnym wieku.

Loteryjki rozwijają spostrzegawczość, pamięć i refleks, a przy tym gwarantują świetną, emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny.

Układanki malucha

Układanki malucha

Układanki malucha to zestawy dwu- i trzyelementowych puzzli, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.

Podczas zabawy z puzzlami po angielsku dzieci ćwiczą koordynację oko-ręka, spostrzegawczość i koncentrację, a przy tym poznają angielskie nazwy zwierząt, kolorów i liczb.

Układanki w języku polskim przy okazji zajmującej zabawy i poznawania kształtów pomagają ćwiczyć zdolności manualne i trenować koncentrację oraz spostrzegawczość.

Kolorowe puzzle zainteresują malucha, a piękne ilustracje o nasyconych barwach zachęcą do długiej i rozwijającej zabawy.

Poręczne układanki wykonane z grubej tektury to gwarancja zabawy na długi czas!

Puzzle XXL

Puzzle XXL

Seria „Puzzle XXL” to bogato ilustrowane, duże układanki zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach (2-4 lata), rozwijające wyobraźnię, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji.

Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 15-częściowej układanki zabawa sprawi dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i rozpoznawanie kształtów.

Pełne zaskakujących szczegółów grafiki zachęcą do wspólnej zabawy całą rodzinę i pomogą harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną.

Wymiar układanki po ułożeniu: 64 x 48 cm.

Puzzle Układam i Opowiadam

Puzzle Układam i Opowiadam

Seria „Puzzle Układam i opowiadam” to edukacyjne, dłuugie układanki dla najmłodszych dzieci (2-3 lata), które wspomagają rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudzają wyobraźnię, doskonalą spostrzegawczość i koncentrację.

Duży format 10-częściowych puzzli dostarczy dzieciom wiele radości podczas układania, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Fascynujące, pełne humoru grafiki znakomitych polskich ilustratorów zachęcają do wyszukiwania szczegółów i wymyślania własnych historyjek.

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można pokolorować wspólnie z dziećmi i udekorować nią dziecięcy pokój lub salę przedszkolną.

Wymiar układanki po ułożeniu: 15 x 87 cm.

Karty obrazkowe Odkrywam świat

Karty obrazkowe Odkrywam świat

Seria „Odkrywam świat” to unikalne zestawy (poradnik + karty) wspomagające wczesny rozwój umysłowy dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart z kolorowymi ilustracjami, dostosowanych do wieku najmłodszych dzieci.

Poradnik dla opiekunów „Odkrywam świat” (poradnik + karty) autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier z wykorzystaniem kart oraz wskazówki, jak wspierać rozwój umysłowy i społeczny dzieci już od 1. roku życia.

Tematyczne zestawy zaspokajają naturalną ciekawość świata u dzieci, wspierają rozwój mowy i poszerzają zasób słownictwa, a to wszystko podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Karty obrazkowe Poznaję świat

Karty obrazkowe Poznaję świat

Seria „Poznaję świat” to edukacyjne zestawy (poradnik + karty) wspomagające rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy najmłodszych dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie, dostosowane do percepcji najmłodszych dzieci.

Poradnik „Poznaję świat” autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera komentarz dotyczący rozwoju dziecka oraz pomysły na gry i zabawy z kartami.

Zestawy pomagają dzieciom rozpoznawać i opisywać podstawowe emocje oraz kształtować umiejętność rozpoznawania dźwięków, a także wspierają rozwój mowy i zaspokajają naturalną ciekawość świata przez naukę rozróżniania i nazywania kolorów oraz rozpoznawania osób wykonujących różne zawody.

Książeczki kartonowe

Książeczki kartonowe

Edukacyjne książeczki kartonowe wspomagają rozwijanie spostrzegawczości u dzieci już od narodzin. Atrakcyjne, kolorowe ilustracje umożliwiają rozpoznawanie rożnych obiektów z najbliższego otoczenia dziecka.

Zabawa z książeczką to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, ale także na ćwiczenie koncentracji, stymulowanie rozwoju mowy i poszerzaniu słownictwa.

Poręczny format pasuje nawet do małej rączki dwulatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Książeczki mogą także pełnić funkcję wsparcia logopedycznego.

Karty i książeczki kontrastowe

Karty i książeczki kontrastowe

Edukacyjne książeczki i karty obrazkowe stymulują wzrok malucha już od pierwszych dni życia. Zabawa z materiałami korzystnie wpływa na rozwój słuchu, wzroku i mowy niemowląt, a przede wszystkim buduje więź między opiekunami a dzieckiem.

Na czarno-białych rysunkach maluch zobaczy zwierzęta, proste wzory i kształty, a także przedmioty z najbliższego otoczenia. Realistyczne obrazki ułatwią mu późniejsze rozpoznawanie przedstawionych na nich elementów w rzeczywistości.

Zestawy zostały wyprodukowane w Polsce z trwałych materiałów. Kartonowe karty i książeczki przetrwają wiele godzin doskonałej zabawy!

Pakiety Świat malucha

Pakiety Świat malucha

Seria „Świat malucha” to wyjątkowe pakiety rozwijających zabaw przeznaczonych dla dzieci w wieku 2-3 lata.

W skład każdego zestawu wchodzą: kolorowa książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi koncentrację i myślenie logiczne, ilustrowane karty obrazkowe z podpisami w języku polskim, a także zagadki obrazkowe lub 10 par dwuelementowych puzzli.

Zestawy wspierają rozwój umysłowy, społeczny i emocjonalny dzieci, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do poznawania bliższego i dalszego otoczenia, wprowadzając również elementy nauki czytania globalnego.

Książeczki sensoryczne

Książeczki sensoryczne

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć