Maluch (do 3 lat)

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Układanki malucha

Układanki malucha

Układanki malucha to zestawy dwu- i trzyelementowych puzzli, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.

Podczas zabawy z puzzlami po angielsku dzieci ćwiczą koordynację oko-ręka, spostrzegawczość i koncentrację, a przy tym poznają angielskie nazwy zwierząt, kolorów i liczb.

Puzzle XXL

Puzzle XXL

Seria „Puzzle XXL” to bogato ilustrowane, duże układanki zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach (2-4 lata), rozwijające wyobraźnię, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji.

Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 15-częściowej układanki zabawa sprawi dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i rozpoznawanie kształtów.

Puzzle Układam i Opowiadam

Puzzle Układam i Opowiadam

Seria „Puzzle Układam i opowiadam” to edukacyjne, dłuugie układanki dla najmłodszych dzieci (2-3 lata), które wspomagają rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudzają wyobraźnię, doskonalą spostrzegawczość i koncentrację.

Duży format 10-częściowych puzzli dostarczy dzieciom wiele radości podczas układania, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Karty obrazkowe Odkrywam świat

Karty obrazkowe Odkrywam świat

Seria „Odkrywam świat” to unikalne zestawy (poradnik + karty) wspomagające wczesny rozwój umysłowy dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart z kolorowymi ilustracjami, dostosowanych do wieku najmłodszych dzieci.

Karty obrazkowe Poznaję świat

Karty obrazkowe Poznaję świat

Seria „Poznaję świat” to edukacyjne zestawy (poradnik + karty) wspomagające rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy najmłodszych dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie, dostosowane do percepcji najmłodszych dzieci.

Książeczki kartonowe

Książeczki kartonowe

Edukacyjne książeczki kartonowe wspomagają rozwijanie spostrzegawczości u dzieci już od narodzin. Atrakcyjne, kolorowe ilustracje umożliwiają rozpoznawanie rożnych obiektów z najbliższego otoczenia dziecka.

Zabawa z książeczką to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, ale także na ćwiczenie koncentracji, stymulowanie rozwoju mowy i poszerzaniu słownictwa.

Karty i książeczki kontrastowe

Karty i książeczki kontrastowe

Edukacyjne książeczki i karty obrazkowe stymulują wzrok malucha już od pierwszych dni życia. Zabawa z materiałami korzystnie wpływa na rozwój słuchu, wzroku i mowy niemowląt, a przede wszystkim buduje więź między opiekunami a dzieckiem. 

Pakiety Świat malucha

Pakiety Świat malucha

Seria „Świat malucha” to wyjątkowe pakiety rozwijających zabaw przeznaczonych dla dzieci w wieku 2-3 lata.

W skład każdego zestawu wchodzą: kolorowa książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi koncentrację i myślenie logiczne, ilustrowane karty obrazkowe z podpisami w języku polskim, a także zagadki obrazkowe lub 10 par dwuelementowych puzzli.

Angielski dla malucha

Angielski dla malucha

Dzięki zabawie z kartami dzieci poznają najważniejsze angielskie słówka dotyczące kolorów, przedmiotów z najbliższego otoczenia, popularnych owoców i warzyw, wiejskich i egzotycznych zwierząt, części ciała oraz zimowych ubrań i aktywności poza domem.


Poradnik dla opiekunów zawiera listę wszystkich angielskich słówek z wybranego zestawu, wraz tłumaczeniem i wymową, pomysły na zabawy i gry z wykorzystaniem kart. W niektórych pakietach zamieszczono również proste, ilustrowane zadania dla dzieci.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć