Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Puzzle układam i opowiadam. Sąsiedzi 3+

Kapitan Nauka. Puzzle układam i opowiadam. Sąsiedzi 3+ (24 elementy + plakat XXL)

-50%

Opowiadaj fascynujące historie i układaj puzzle!

ISBN: 590-76-0864-628-7
Data wydania: maj 2018
Ilustrator: Robert Romanowicz

Opis:

Wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2018 w kategorii PUZZLE I UKŁADANKI oraz w konkursie Świat przyjazny dziecku 2019 w kategorii ZABAWA.

Kapitan Nauka - wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku


Puzzle układam i opowiadam Sąsiedzi – duże, 24 elementowe układanki dla dzieci już od 3 lat. Zabawa z puzzlami to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności wypowiadania się na temat oglądanych ilustracji. Dziecko dopasowując duże elementy kształtuje spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną i sprawność dłoni. Po ułożeniu, dziecko jest właścicielem, pięknego, wieloelementowego obrazka opowiadającego o życiu sympatycznych mieszkańców kamienicy.

Opowiadaj fascynujące historie i układaj puzzle!

W trakcie układania elementów dziecko może opowiadać ciekawe historie dotyczące życia mieszkańców kamienicy. Może nadać im imiona, stworzyć bajkę. Historia może być tak długa, jak puzzle, które po złożeniu maja prawie metr!

W zestawie dziecko znajdzie także plakat XXL z piękną grafiką Roberta Romanowicza, którą można zawiesić w pokoju.

W serii także:
Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 
Puzzle Układam i opowiadam Łódeczki

Puzzle Układam i opowiadam Pojazdy
Puzzle układam i opowiadam. Spadochroniarze
Puzzle Układam i opowiadam. Strażacy

Patroni

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Znajdź ...

Kojarzycie książeczki bez tekstu, ale pełne ciekawych postaci? My tak wykorzystujemy te puzzle - dzieci szukają danego szczegółu na ułożonym obrazku albo opowiadają historie z nimi związane :)

- , 2018-09-12

Opinia

Poszczególne puzzle są bardzo dobrze wykonane, estetyczne, dosyć duże, sztywne, wytrzymałe, nie poddają się działaniu małych rączek.
Bardzo dużym ułatwieniem jest gotowy rysunek, prezentujący układany obrazek. Gdy rozpoczęłam układanie z moimi dziećmi, najpierw pokazałam im, że poszczególne elementy muszą do siebie pasować. Bardzo szybko rozpoczęli samodzielne, prawidłowe dopasowywanie puzzli. Są one idealnie dostosowane do tej grupy wiekowej, możliwości i predyspozycji dziecka.
Puzzle są świetnym sposobem na naukę cierpliwości, dokładności, kojarzenia i wyobraźni. Dodatkowo dziecko może snuć opowieści, wypatrywać szczegóły, nadawać bohaterom imiona i stać się autorem własnej bajki.

- , 2018-09-05

Świetna zabawa!

Mam w domu małego puzzlomaniaka i dla niego Układam i Opowiadam to świetna zabawa, samodzielnie lub z mamą albo tatą. Są pięknie wykonane, a przy budowaniu historii jest mnóstwo śmiechu!

- , 2018-09-05

Świetna zabawa

Wspaniałe, ogromne puzzle, które są nie tylko rozrywką. Doskonale wspierają rozwój umiejętności manualnych dziecka. Są świetną bazą do zabaw logopedycznych m.in. opowiadanie!

- , 2018-07-23
Podziel się ze znajomymi